bugün

Erkeğinde patlak olup olmadığı sorunsalını akla getirir.
Namus zarda değil beyindedir, erkekte zar yok diye namusta mı yok?
Sen patlak kızı savundun.
caizdir.
anasının da patlak oluğunu unutup abdülhamit yalnızlığı yerine kendisi ile cezalandıran kişi başlığı.
patlak erkek hareketidir. bu tipler 45 yaşlarından sonra kendisine köpek gibi davranan eşlerine ışkım, seni çok seviyorum der, hiç şaşmaz. şaştığını görmedim.
çıkar, göster.
Kendini dünyada tek sanan zavallılarin komik hareketi.
+sen kalın bacağı savundun.
-savunmadım; çıkar göster!
+al.
-tövbe bismilin, file mi o?
Patlak namus kız verme bekaret
gibi köylü ve varoş insanların yediği numaraları yiyen kişinin hakkında yorum yaptığı durum.
Ne zaman bekaret muhabbeti (bunun muhabbetinin yapılmasının arsızlık olması bi yana) olsa altına sik sik yapılan karşı yorumlar görüyorum. Anladık canım patlaksınız. Reklamınız bittiyse siktirolup gidin.

Mesela ben her türlü haltı yemedim, eşime sakladım kendimi böyle bir erkeğim. Yani siz kadınların sevmediği tipte, yetersiz gördükleri bir erkeğim çünkü neredeyse alayınız ikiyüzlüsünüz deneyimli erkek için yanıp tutuşuyorsunuz. Yorumlarınıza bakınca hep aynı eksende olduğunu görüyorum. Yok her tür haltı yemiş de bakire kız arıyormuş da vs vs.

Her türlü haltı yemeyen erkekler patlaklara sövmekte serbestler mi yani öyle mi anlayalım?
sevişti bakir ile bakire erkeğe milli dediler, kadına fahişe.
Patlak nasil bir tabir.seks doğal bir ihtiyaç.herkes yapsın iki tarafında rızası ve isteği varsa.
bu bayağı dili kullanan maymun artıkları duruyor mu hala?
sen patlaksın yıkıl karşımdan derim.
keşke terk etmeseydim dedirten durumdur. başkasına veren bana da verirdi cumartesi gecem şenlenirdi şimdi.