bugün

böyle iyice kıtır kıtır olana kadar kızartılmışı en makbul olan yiyecek. bir oda dolusu olsa içine atsalar bizi keşke..
Patates var dediler geldik. Şimdi; önce üçgen (yemeklik) yada tekerlek farketmez keseceksin bi güzelce. Sonra tavada kısık ateşte kapağı kapalı ağır ağır pişireceksin patatesi ki buğuyla pişsin. Öyle yaparsan tadından yenmez. Dikkat et yanmasın, otur sandalyeye başında bekle. Sonra dinlendir yağı süzülsün biraz soğusun. Ondan sonra senin ellerini bağlasınlar benim ayaklarımı. Hadi afiyet olsun.
artık kilosu 6 tl olduğundan, sabahları yiyemeyeceğimiz yemektir.

akape sağolsun.
güzeldir , hoştur ve tok tutar..

yalnız bir kadınla cinsellik üzerine bir muhabbet oldu konu sevdiğin pozisyona gelince sordum , merak ettim. bana dedi ki patates kızartması. ulan gülsem mi, ağlasam mı bilemedim. patates kızartması görünce aklıma bu geliyor. çok komik ama bu bir dramdır arkadaşlar.
uplatmayın kardeşim şöyle başlıkları çoluk çocuk görüyor canı istiyor alamıyoruz sonra.
biranın olmazsa olmazı.
(bkz: zengin yemekleri)

Pis fakirler sizi.
Biranın yanında lezzetli olmasına karşın mide için büyük bir yük oluyor kanımca. Bira zaten şişiriyor. Kahvaltıda kızartma ise bence anlamsız. Patates kızartmasının yanı köftedir.
Kim patetesi kızartmayı düşündüyse ondan Allah razı olsun cidden sevgiyle yad ediyorum.
Yemeklerin incisi. Mutfagin gozdesi.

Hem kahvaltida gider hem aksam yemeginde.
Çıtır Çıtır ı makbuldür. Kahvaltının en asil üyesidir. Kilo aldırsa da candır ciğerdir.
Güzel patatesle yapılmışsa en sevdiğim birkaç yiyecekten biri.
Efsaneler efsanesi yiyecek. Bugün hayatımda ilk defa kendim denedim ve gayet güzel oldu.
dolar da vurmasaydı iyiydi ekmek arası da çok güzel olur ketçap mayonezsiz asla yenmemesi gerekir ayrıca.
lezzetli her yiyecek gibi kilo aldırır.
Nefis bir şey, her yiyecekle iyi gider. Kısaca oh my gudnıs!
diyette olduğum için bu aralar kızartma falan yemiyorum ama hardal sosuyla yediğim günler aklıma geldi canım çekti bir anda. bu saatte bu yapılır mı insana.
iyi yapılırsa harika olur. Hafif turuncu rengini alır.
Her öğün yenilesi kızartma.
Yanında bol sarımsaklı yanık kokulu yoğurt olursa hmmm miss. Canım çekti bak şimdi.
dünyanın en güzel şeylerinden biri.
Evde güzel.fast food tarzı yerlerde hazır işi yapılan ya da önceden trans yağla kızartılıp bayatlamış patates iğrenç.ister kereste ye ister kızartma.
Dünyanın en büyük aşkı olabilir bence. G.tü göbeği büyüten, nişastasına kurban olduğum, her saat, her çeşit olanı zevkle yenilebilen mübarek kendisi nazarımda.
görsel
Olda da yesek dedirten meret.
Bugün gömdüm. Birayla iyi gidiyor.