bugün

Paris başkonsolosluğunda kurulan sandıkta oy kullanmaya giden gurbetçi vatandaşımıza üzerinde akp ye mühür basılmış oy pusulası verilerek yapılan hırsızlıktır.
https://mobile.twitter.co.../1006232486811226112?s=19

Çok şükür ki vatandaş bunun farkına varmış olayı kayıt altına almış ve tutanak tutturmuş.
görsel

O sandık başında chp ve iyi parti temsilcileri olması da büyük şans.
Onlar olmasa olayın üstünü örtecek hırsızlar.

Sandıklara sahip çıkmak çok önemli.
Bunlar gidici olduğunu biliyor.
Mitingleri dolmuyor, halk artık bunları dinlemiyor, oy çalmaktan, hırsızlık yapmaktan başka şansları yok.
Sandıklar çok önemli.
Haydi türkiye sık dişini.
Gerekirse uyuma 24 hazirana kadar, sen uyursan hırsızlar oy çalacak...
geçen seçimlerde imam bile oy hırsızlığı yaparken yakalanmıştı.

hırsızlık bu köpeklerin tıynetidir. allah rızası için çalarlar...
Benim anlamadığım, orada bulunan diğer parti temsilcileri beyinsiz mi?

Ben iki defa sandık kurulunda görev aldım. Arkasını, önünü, ötesini, berisini kontrol ederek vatandaşa pusulayı teslim ettim. Onlara da her seferinde kendilerinin de mühürleri, pusulayı dikkatlice inceledikten sonra kabine girmelerini tembihledim. Çünkü kabine girdikten sonra pusulada tercih varmış, yanlışlıkla olmuş, önceden basılmış durumu kabul edilmez. Basmışsın oyu dersin, biter gider.
Bu işler böyle yapılır. Yoksa elinin altından zarf çalarlar haberin olmaz.

Tekrardan soruyorum, diğer parti temsilcileri buna nasıl izin verebildi?
Bunlara mi emanet şimdi sandıklar?

Edit: ha, muhalif olduğumu belirtmeme gerek yok sanırım. Geçmiş entrylere göz atabilirsiniz. Lakin bu yapılan hırsızlıksa aynı zamanda aptallıktır da.
Paris in seçim tarihinde yaşanmış ilk dalavere olma özelliğini taşır.

Akp döneminde gerçekleşmiştir.
caldiklari Kadar hizmet etseler ülkeyi ucurmuslardi.

yatacak yeri olmayan insan toplulugu.
yandaşların "hırsızın hiç suçu yok" diyerek savundukları hırsızlıktır. bütün suç gerekli önlemleri almayan diğer partilerde bunlara göre!

yandaş demek ahlaksız demektir vesselam...
çok doğal akp o.çocukluğudur. başka türlü kazanamayacaklarını bildikleri için ve hırsızlık konusunda çok tecrübeli oldukları için bu tür olaylar onlar açısından normaldir. her vatandaşın sandık başında ülkenin geleceği için oylara sahip çıkması gerekmektedir. bu hırsız, karaktersiz, tecavüzcü, kan emici zihniyetin biran önce def edilmesi gerekmektedir.
çalmak fıtratlarında var.

not: hırsızlığın ahlaki bir sorun olduğunu kabullenmeyen bir zihniyetin,
din maskeli çıkarı için her şeyi mübah görmesi bir insanlık arızasıdır.
trafoya giren kediden sonra konsolosluğa da sıçan girmiş.

çaresizlik peşinde ahlaksızlık, arsızlık, utanmazlık, hırsızlık, çakallık, aymazlık getiriyor.
amk çocukları siyasi parti değil uluslararası hırsızlık şebekesi sanki.
o seçmenin zaten nereye oy atacağı belli, zaman kaybı olmaması için yapılan bir güzelliğin hırsızlık olarak yanlış bir şekilde algılanmasıdır.
adamlar hirsiz secimde oy, hazineden para, is hayatin emek hepsini caliyorlar.
bozuk kan elbet ortaya çıkacaktır.
Elektronik sisteme geçilmeli, parmak izi vs... ABD deki gibi. Şimdi orda da hile yapıyorlar diyenler çıkacak. Yapıyorladır da bu kadar bariz olmaz. Belki bir nebzede olsa fayda eder.
(bkz: lö hırsızlık)

başka ülkede yapınca bile ismi gene hırsızlık. işin kötüsü bu hırsızlıklardan memnun olan milyonlarca vatandaş var bu ülkede. zafere giden her yol mübahtır diyorlar ama aynı ağızdan allah kitap din peygamber namaz oruç kelimeleri de çıkıyor..
Bunların adı müslüman allah kitap tanımazlar bi de bize ateist derler oyları çal, milletin hakkına gir sonra iki namaz kıl gelsin sevaplar, oldu.
Şu olayı bile savunan orospu çocukları var.
Bitmedi münafıklığınız bi bitmedi rezil orospu çocukları sizi. Çaldığınız tüm oyları sizin için dürecez.
aha şimdiden başladı enayiler oylarımız çalındı diye .

başka bir bok bildikleri yok ki salakların .

kim ne yapsın lan sizin çirkef oylarınızı salak herifler .

herkesi kendiniz gibi %25 mi sanıyorsunuz enayiler .
benim anlamadığım adam videoda "ak partiye mühür basılmış oylar" dan bahsediyor fakat ortada bunun doğruluğunu kanıtlayan ne bir fotoğraf ne de delil var. kamerayı açmış dümdüz konuşuyor. hani nerede oy pusulası ? nerede kanıt ?