bugün

tamam artık intihar edebilir.
sadece parası olsa bütün sorunları çözülecek erkektir.
(bkz: öl artık ölsene öl öl öl)
parası olsa seyrek saçlı, atletik, orta boylu, kendini yetiştirmiş kabul edilecek erkektir.
evlat olsa cebine eroin koy polise sikayet et.
bu kadarı da pes dedirtecek erkektir.
oldu olacak 6 cm penisi olsun, tam olsun efendim.
"Yine geldi tipini s.ktiğim" cümlesinin geçtiği karikatürü aklima getirmiştir.
cüce demek hobbit'in çıktığı bir dönemde iltifattır.
(bkz: kazma kürek verde gömek)
kesin cennetlik .
On numara beş yıldız adamdir.
Mahalledeki sinik necdet'tir.
necdet garip büyüdü. 37 yaşında felç geçirip yatalak olan babası çalışamayınca mecbur kaldı iki kardesinin nafakasini çıkarmaya. Temizliğe gittiğinde annesi, 4. Kattan düştü, üç kuruşa camlarını sildiği evin dibinde buldular cesedini. Okula gitmedi necdet, bir boyacı sandigi yaptırdı babasının arkadaşı nuri amcasına. Mahallelinin yardımıyla gecindiler bir süre. Babası ölünce, kardeşlerini de ayırdılar ondan. Devlet baba şefkatli elleriyle ayırmıştı onları sonsuza dek. Kaçtı necdet yetiştirme yurdundan. Dayanamadi hergün dayağa, tecavuze. 16sindaydi ilk hapse girdiğinde. Aç karnını doyurmak için çalmıştı oysa o pogacalari. Açlık kötü derdi necdet. insanlar tok olsa kimse kötü olmaz derdi garibim.
Içerde çok ezilmis belliydi, bizim mahalleye geldiğinde 21 yaşındaydi ama kafasında iki tel saçı kalmıştı. O kadar zayıftı ki, bütün kemikleri tek tek sayilabiliyordu. Zayıftı Ama, en önemli besin kaynağı ekmek, bildigin göbek yapmıştı o dal gibi adamda. işsiz ve de Güçsüzdü. Mahallenin git gel işlerini görürdü. Arada odun kömür işi çıkardı. Bi saatlik iş, necdet yapinca bütün gün sürerdi. Muhtar muharrem abi, necdete eski bekçi kulübesini verdi. Çekyatı sobası da vardı.
Hayatın onu bu kadar ezmesi yetmemişti. Kemik erimesi hastalığı hasıl olmuş bünyede. Kısa bi sürede zaten cılız olan necdet iki büklüm kalakalmıştı.
Cahildi ama okumak istemediğinden değil,
Fakirdi ama zaten hiç zengin olmamıştı ki,
Gobekliydi necdet, üç öğün ekmek yemekten ama,
Keldi evet, dertlerden saç kalmamıştı kafasında.
Cüce mi? Hastaydı sadece. Günden güne eridi gitti necdet.
(bkz: amorti bile yok)
paralı, zengin, saçlı, fit, işli * ve bilgili bir kızım arkadaşlar. dolayısıyla amorti bile yok. ayrıca hem parasız ve fakir ne lan. paralı fakir mi var amını yidiğim...

tanım : ben değilim ama bir arkadaşın aynısı olan erkek tipi. yüzüne bakmıyorlarmış evet.
Benimdir bu adam. Insani mutsuz eden bir durumdur. Iside katılmayi düşünuyorum hiç olmazsa maaşli bir işimiz olur. Ölürsek de şehit oluruz.
orctan hallicedir.
böyle giderse 10sene sonra olacağım erkek ceşidi.
bunların hepsi bir insanda varsa direk sorulmadan ilk görüldüğü yerde imha edilmelidir.
budur:
https://s-media-cache-ak0...4e2e0ec7cd57a63c29bdc.jpg

sonuçta kimse yaşından bahsetmemiş.
Öyle ölmez kafasına sıkacaksın.
başlığı okurken bile 3 kere intihar ettim.

allah sabır versin.

kendini işe güce verip para kazanıp eksiklerini giderebilir.