bugün

yeteeerrrr diye çığlık attıran sevgilidir.
tam sustuğunu sanırsınız gider yapay bir sorunla hayatınızın içine eder.
olmayacak olmasını temenni ettiği fakat 'lan acaba...' diyebilen sevgilidir.

başımdan geçen bir olaydan bahsetmem bu çığlığı attığımın kanıtı olacaktır.

geçenlerde sevgilimin durup dururken'hayatım senin 'şu' diğer hattının numarası neydi?' diye attığı mesajla başladı herşey. ( bahsettiği hattı iptal etmiş ve kullanmıyordum). nerden çıktı bu diye cevapladım msjını ve aldığım cevap, aklıma geldi öle benim rehberden silinmiş de oldu. şaşkınlığım artıyordu, içten içe bunun altında bi bok var dedim kendi kendime ve numarayı yolladım ve o hattı birlikte iptal ettiğimizide ona hatırlatmayı ihmal etmedim. aldığım diğer cevap da 'aa ben onu hep unutmuşum'du.

ertesi gün:
aşkım sana birşey söyleyeceğim , bunu düşündüğüm için çok kızıyorum kendime ama hakim olamıyorum düşüncelerime. seni çok seviyor ve sana güveniyorum bunu biliyorsun.o numarayı istedim çünkü o hattı yeniden açtırdığını ve bana yanlışlıkla çağrı attığını düşündüm.senin numarama benzer bir numara bana çağrı yapınca merak ettim ve sana numarayı sordum.özür dilerim aşkım..

ee şimdi söyleyin bakalım siz olsanız çığlık yerine tokat mı atardınız? *
çekilir kahrı yoktur.
aşırı şüpeli sevgilidir.
sen evde oturursun. dizini kırıp dizi izlersin.
sevgilin de seni arar. ''evde misin allah allah çok ses geliyor ordan. neyse tatlım sen anneni ver de bir sesini duyayım'' der. kahrolmayasıcalar.
en tehlikeli sevgili türlerinden birisidir.
bilim kurgu filmlerinde bile karşılaşamayacağınız senaryolara gebe kalırsınız ki dimağınız şaşar.
yediğiniz nanelerden bir sizin haberiniz olmaz.
iyi tarafından bakmak gerekirse, size aşırı bağlıdır ki, bunların hepsi sizi kaybetme korkusundandır.
katlanabilirseniz, yani adını katlanmak olarak addedmezseniz, sevgi pıtırcıkları şeklinde yuvarlanır gidersiniz.
çekilmez dir. bir an önce kapıyı gösterin başınız ağrımasın.

Not: paranoyakım.
paranoyak olması aldatılmadığı anlamına gelmez.
not: paranoyak bir erkek.
tadından yenmeyen sevgilidir.
kısa zamanda eski sevgili olarak yad edilecektir.
ara sıra "kim" olduğunuzu sorup durabilir.
paranoyak olması, paranoya yaptığı şeylerin olmayacağı anlamına gelmez.
Eğer kızsa Tecavüz iftirası atacağı kesindir. O nedenle internetten tanışdığınız delilerle sevgili olmayın.
Paranoyak sevgili anne gibidir. Sürekli nerde naptı ne yedi ne içti falan diye düşünür durur.
efendim; kişilik bozukluğunun bir çeşididir.

Nedeni tam bilinmiyor ama beynin frontal yani ön bölümündeki bir yapısal problemindem kaynaklandığı (muhtemelen çocukken kafayı sağlam yere çarptı yada şiddet gördü) yada çocukken yaşadığı travmalar, anne babasının yanlış yetiştirmesi gibi nedenlerden şüphelenilmektedir. Tam net nedeni bilimsel olarak kanıtlanamamıştır.

uzak durulmakta fayda vardır. Çünkü beyni devamlı silkelerler. sizi de başka bir psikolojik problemle baş başa bırakabilir dikkat.