bugün

cevap bulunamayan sorunsaldir.

mantikli ve pratik.
fakir erkeklerin uydurduğu bir tür kötülük biçimi.
ben kadın olsam bende zenginlerle takilirim. ne o öyle otobüslerde sürünmek.
Sadece parasını sevmek.
Parayi cikarken komodinin uzerine birakirsan odada kalan orospudur.
Parayi peyderpey yedirirsen o manitadir cikarimi yapilabilir.
Ruhu orospu olan kadının düşüncesidir.

orospu: bir erkekle para için birlikte olan kadın.
Sevdiğin adam paralıysa sıkıntı değilse sırf parası için seviyorsan ya da adamı değil parasını seviyorsan biraz tuhaf.
Erkek degil parali erkek derken bile kendine ele veren nedendir. Seveceksen kalbini sev parasini degil. Para birlikte de kazanilir.
güzel kız sevmeyle eşdeğer durum paralı erkeği sevecek tabi kız sen çirkini seviyormusunda kız çulsuz adamı sevsin.
(bkz: götüne satılık ilanı asan kadın)
Paralı erkeği seven her kadının bir fiyatı olur. Bu fiyatı başta kendisi kabul eder. Işte busu kötü sevgili beyinsiz kızlar.
Kötü olmayan şeydir. Neden sadece zengin olarak ele alınır anlamam. Lan adam yakışıklı da ben zengin olsun dediğimde neden tipsiz birini düşünüyorsunuz. Ayrıca erkekler yüzü çirkin fiziği güzel biriyle olunca sadece sikmek için çıkıyorum demiyor bırakın yav.
sırf paralı erkek diye sevildiği için kızılır. hem sevip hem parasına göz diktiyseniz ne denilebilir bulamadım şimdi. çok sevip sonradan paralı olduğunu anlarsanız asıl o zaman gerçek sevdayı bulmuşsunuzdur.
Modern fahişe fikriyatı denebilir, fahişeler de bunu meslek edinmiş.
nihayetinde aynı mantık.
Erkeği sevmen değil erkek yerine erkeğin parasını sevmen kötü diye cevaplanması gereken sorunsal. O değil de ne biçim cümle kuruyorum ben, neyse siz anladınız beni.
sonuç olarak alan memnun, veren memnundur.
Şayet yanında karakter ve Kültür de önemliyse kadın için, o zaman sorun yoktur. Fakat öylesini bulmak zor tabi. Hem zengin hem süper uyumlusunuz hem de kültür bankası. Rüyalar Gerçek olsa... O yüzden kültür ve karakter ön planda olmalı hümanist bir kadın iseniz. Ha üstüne bir de zengin ise ballı lokma tatlısı olur tabi. Ama zenginlik karakterin önüne geçmemeli diye düşünmekteyim. Aksi takdirde para makinesiyle ilişki yaşamaktan farkı kalmaz. Ama gururunuzu incitmiyorsa buyrunuz tabi.
O paralı erkeklerin hevesini aldıktan sonra siktirip gitmesini uMursamıyorsanız hiçbir yeri kötü değildir.
şimdi şöyle, eğer hatun öncelikle kendi hayatını kendisi sürdürebilme yetenek ve eğitim seviyesinde olmalıdır. ha okuyamadın, çalışamadınsa da önceliği paraya vermemelidir.
aslında biraz karışık bi konu. tabi şu durum aslında haklı bir durum;
"erkek kadının ihtiyaçlarını karşılamadığı müddetçe nedir"
erkekte kendini buna adapte etmelidir. görevinin bu olduğunu bilmelidir. çünkü kadınların yükü hakkaten ağırdır. bir de dışarıda çalışmak zorunda değildir.
yani iki tarafta öncelikle karşısındakini düşünürse birliktelikte sorun doğmaz.
ev geçindiremeyen sorumsuzlar için sorunsaldır.

baba olabilecek insan bunun meselesini konuşturmaz bile zaten. konuşuluyorsa orda bir ezik erkek var demektir. böyle insanlarla sevgili olmayın, selam bile vermeyin.

biz eşek gibi çalışalım kazanalım erkeğe gelince "yok canım önemli olan karakter, aşk" çekelim. yok ya? çalışsın, birikim yapsın. parasız erkekte karakter olma olasılığı da düşük ayrıca. denendi onaylandı.
Bir insanı zengin diye sevmek ayrı, sevilen insanın parasının olması ayrıdır.
Ayrım buradadır.

Şahsen ben kızların paraya takıldığı yerleri bir noktaya kadar anlayabilirim. Sonuç olarak lafla peynir gemisi, salt sevgiyle de evin idaresi dönmüyor. Her insan gelecegini bir nebze de olsa garantiye almak, en azından önünü rahat görebilmek isteyeceğinden, bir miktar para aramanın da zararlı olmadığı düşüncesindeyim. Hele ki evrimsel süreç sonucu bu sekilde gelişen kadın beyni elbette üreyeceği erkeğin yavrularına bakabilecek seviyede olmasını isteyecektir. Bu Basitçe seçilimdir. Boynuzu kuvvetli olan erkek geyiğin sürüyü devam ettirmesi gibi.

Fakat dediğim gibi sevilen insanda para olması ayrı, zengin diye bir insanı sevmek ayrıdır.
sevdiğin erkeği parası için seviyorsan düşündürür. Gerçi parası için eski erkek seven (Bülent Ersoy-Armağan) gördü bu gözler. o yüzden büyük konuşmamak lazım.
Yana yakıla aşık oldum, aşkından ölüyorum gibi yalanlar söylemediği sürece kimse iplemez bir kadının sırf zengin olduğu için bir erkekle evlenmesini.

Sorunsal da değildir, en azından kadın için değildir.
Para varsa yancıkta gezilir çınarcıkta der susarım.
1,50 boy ile 1.5 milyon doları olanı adamı istemek haksızlıktır.

parası olan adam aşık olur , biraz aklı varsa senin gibi kadınları satın alır en kötü BDSM fantezilerine masa eder. Sende bmw binince sevinirsin.
halbuki seni satın almış olan adam, bir tofoşcı gibi seni korumaz, tofaşcı adam döner bıçağını çeker gerekirse silahın üstüne yürür senin için.. bmw ci kaçar gider, o her türlü kaçar gider yarın öbür gün götüne delik açar kaçar gider. bir bakmışın meze olmuşsun ortamlara sikilip atılan bir kadın olmuşsun şu 40 günlük dünyada ...

önce insan sevmesini öğrenin. Para varsa vardır yoksa yoktur.