bugün

çok önemli bir soru. bence bu konuyu tartışmalıyız.

evet, hipotezleri alalım.
gözlemlenemez.
görsel
ilgi çekici bir bilimsel merak.
hepsini içeri attıkları için gözlemlenemez..
Fetö aracılığıyla olabilir..
paralel evren yok arkadaşlar dağılabilirsiniz.

ünlü olmaya çalışan zavallı, yeni yetme bilim adamcıklarının kuantum teorisini evirip çevirip, "bak bu böyleyse, bu da olası", " neden olmasın?", "o zaman böyle de olabilir" diye sayıklamasıdır.

daha adam gibi ölçümler bile yapılamıyor. önce tesadüf deniyor ardından parçacıkların aynı anda birkaç şekilde ve yerde bulunduğu gibi bir yerden tutmaya çalışılıyor.
önce herşeyi tam anlamıyla anlayana kadar araştırmalı, çalışmalı, beklemeli.

paralel evren falan yok, en azından bunu biliyorum. sikerler paralel evreni!
ben parçacık mıyım amk?

aynı şekilde, madde de değilim!
astral seyahatlada münkün olduğunu düşünüyorum.
Evren bir çok sırrı içerisinde barındırıyor. Kara delikler ve karanlık madde bunlarda yalnızca bir kaçı.

Gelecek yüzyılda öyle tahmin ediyorum ki bu iki bilinmezin sırrı çözülecek ve 4.boyutu yani zamanı kontrol altına alabileceğiz. Ve böylece önümüzdeki her kapı açılacak.
Boyut farkından kaynaklı olarak kolaylıkla gözlemlenebileceğini sanmıyorum. Günümüzde tek yol ruh ile (ya da başka nasıl tanımlarsanız) yapılabilecek bir gezinti olabilir ama onun da %100 doğruluğu tartışılır.çünkü geçeceği süzgeç yine bu dünyada kullanılan bedenin beyni olacak. Bize yansıtılan görüntü çok ama çok farklı olacaktır görünenden ya da görünebilenden diyelim. boyutlar arası görüntü sağlayan bir cihaz keşfedilene kadar durum bu olacak. Aynı fringe dizisinde olduğu gibi. Bir sonraki lucid-astral deneyimimde şansımı denemeyi düşünüyorum ama öncelikle dünyevi sıkıntılarımdan kurtulmam lazım.