bugün

kadınlar parayı değil alışverişi sever,tek sorun bu iş için para lazım olması.

varlığını bile unuttuğunuz hiç giymediğiniz kıyafetlerle bir takas olayına girseniz rahatlıycaksınız.
Parayı yaşamak için seven kadınlardan farklıdır bir kısmı. Aşktan ziyade para için yapamayacağı şey yoktur bunların. Diğer kısmı da yaşamak için gerekliliği miktarınca sever, herkes gibi.
para güzel bir şey, hobiler yapmanı, tatile gitmeni, bir şeyler almanı sağlıyor. parayı seviyorum ama tapmıyorum.
şeyinin üzerine para resmini dövme olarak yaptıran kadınlardır. artık para ellerinin altındadır.
hangimiz sevmeyiz?
karnımızı doyuracak kadarını.
akşam eve giderken ekmeğimi alacak,
belki yanına bir parça çikolata.
hadi birazda şımarsam.
hani desem hafta sonları kıra bayıra,
bir yol parası, birazda et.
hangimiz sevmeyiz tok yatıracak olanı?
akşamları çayı demleyip,
gelirken ne getireyim dedirtecek,
tabi tabi alırız yavrumları,
tasasızca dedirteni.
ve yaşatanı bizi muhtaç olmadan.
ne ele nede aleme.
hangimiz sevmeyiz.

tadında sevmekle kölesi olmak arasındaki çizgi; görmek isteyen için çok kalındır.
sütü seven kamyon şoföründen hallicedir.

(bkz: si tu savais combien je t aime) prozac mod on çağrışım. *
kadın ve para.

para yabancılaşmanın en belalısı, en ve kadim. altın, gümüş mücevherat, kadının gerdanında. kadın esaretin altında. bu amansız tenakuz yıllar beri efsaneden, mitosdan, romaya. quadis, soru asırlardır.
para her şeyi satın alır ya, ve çağlar boyu mülevves yalan, kadın zaten meta. kadın ve para ihtiyaçtan maada moda.
masumiyet her zaman, evin insanı kıt kanaat, hikayemizde anılmaz. fettan, zalim, isteyen kadın zaaf her zaman. hikayemiz de baş kahraman.
kopar zincirlerini gül sarı. karanfil, menekşe ve papatyam. makus talihin elinde. sil bir kalemde para ile anılan hikayeni.
Her kadının içinde yer alan sevgidir. Su götürmez bir gerçektir. Aşk diye kendilerini kandıranlar var mı hâlâ?
uzak durunuz efendim. önemli değil zannettiğiniz olur olmaz yemek yenen mekan, hediye vs vs detaylardan bir anda ilişkiniz kabusa dönebilir.
para seven kadınlar için erkek beyanıdır "para var huzur var"
Kadını da erkeği de aynıdır. Paranın kölesi olmuş bi insandan kimseye hayır gelmez.
Normal kadınlardır. Para sevmeyen bırak kadını insan mı olur arkadaş. Hayatın her alanında para lazımken ben parayı sevmem diyorsan paraya ulaşmaya dair umudun kalmamış olduğundandır, ömür boyu fakirliği kabul etmişsin demektir.
isini bilendir. severim, buyursunlar.
Maneviyattan çok maddiyata önem veren kadınlardır. Para bittimi uzaklaşır. uzaklaşma hamlesini ilk siz yapın.
kendi kazandıkları parayı seviyorlarsa takdir ettiğim kadınlardır.
paragöz, iki yüzlü, sinsi kadınlardır.

Ben şahsen paradan nefret ederim. Benim için önemli olan altın.
parayı amaç olarak değil de araç olarak seviyorsa, niema problemu.
görsel
güncel Önemli Başlıklar