bugün

(bkz: siz ikiniz çıksanıza)
Evden e ticaret yapmadan para kazanmanın bir yolu var mıdır acaba? Sosyal medya vs. De istemem.
internette eticaret işi güzel para kazandiriyor. Bir de play store var tabi ki Özellikle e-kitap yazarak para kazanmak oldukça mantıklı. E-kitap Kazançları görünen o ki ülkemizde de önem kazanıyor. internet nimettir kısaca...
Böbreğini satmak, mis gibi temiz iş.
4-5 tane yabancı dil öğrenmek.
Psikoloji okumak.
hiç şüphesiz itü sözlük yazarı.

burda verdikleri maaşın 2 katını veriyorlar mazotuma anca yetiyor bu maaş.
Hem kaçak hem göçek
Yok lan devlete yasladınız mı geliyor.
Memur arkadaşları kastetmiyorum, başka tütlü yaslamak o *
web sitesi kurmaktır.
çalışmak.
reklam yapmak. yattığın yerden para kazanmanın yegane yolu.
Çalışmaktır.
Benim gibi youtube kanalı açmaktır.: https://www.youtube.com/c...FCt1nR9i7Apf5IFg/featured
En iyi ben bilirim.
Kızsan kolay iş.
iş bulup çalışmak.
2 yolu var bunun.

Birincisi helal Kazanç.

Diğeri haram olan. Haram mevzusuna dikkat etmemiş olsam, Yunanistan'ın adalarını alıyordum şimdi birer birer *
(bkz: şerefsiz olmak)
bizim insanımız ki buna ben de dahilim, pek iş beğenmeyiz.

gurur meselesi yaparız, boş boş otururuz yine de gidip bir garsonluk, kasiyerlik vs yapmayız. niye ? tanıdık birisi görür biri de açıklama yapmak zorunda kalırsın diye.

öyle malızdır işte.

fena mı lan git 2 ay çalış, asgari ücret zaten 1000 tl. 2000 tl cebine girecek. ne giderin olacak ki ?
(bkz: köprüaltı)
kolay yoldan para kazanma beklentisinden vazgeçmektir öncelikle. başlığa girenlerin nerdeyse hepsi bir kolay yol önerildiğini düşünerek girmiştir kesin. çünkü hep kolay para peşindeyiz istisnasız. halbuki namusumuzla çalışsak az ya da çok şükretsek daha iyi olmazmı.
Cuma namazı çıkışları bu durum için uygundur...
Oturduğun yerden diyorsan borsa ve internettir.
Arapca yazmayi ogrenin. Muska yapin.bes tane kadin ayarlayip reklaminiz icin mahalleye salin sonra gelsin paraciklar. Tabi etik degil. yasal da degil. Ayrica cok gunah. Ama bu aralar uckagitcilik moda olmus...
Bir böbreğinizi satın. Ben denedim işe yarıyor. Tek böbrekle enestezi pol.'de yazıyorum şuan.