bugün

sadece parası olmayanların tavsiye edeceği fantazilerdir.

misal ben param olsa yapacağım ilk iş ücretli ögretmenin suratına para fırlatmak olurdu. sadece bilgi amaçlı yapardım bunu.

ayrıca;
(bkz: fantezi senin neyine)
parayla yapılacak en güzel fantazi eğer tomarla paranız varsa rulo yapıp üzerine oturabilirsiniz, en iyi fantazi budur.
tükiye'de siyasi bir parti kurup iktidara gelmek.

% 50 hazır zaten. % 5'te akraba, kankalar, arkadaşlar olsa kafadan % 55 ile tek başıma iktidar olurum lan.

edit: buna eksi veren arkadaşta nasıl bir kuyruk acısı var acaba? ben belki % 50 oranda kemalistlerin, ülküclerin, ufak tefek partilerin oylarını alacağım parayla? senin fiyatın ne kadar? üzülme senide alırım. sen alışkınsındır satın alınmaya.
görsel
5 tane rus hatun çagırırdım eve.
Fakirleri dövmektir .
Öğrenciliktir. Dünyanın en iyi eğitimini alır en büyük kütüphanelere ulaşırdım aklıma gelen öğrenmek istediğim herşeyi en iyi öğreteninden en kısa zamanda öğrenirdim.
evin her tarafına para saçıp elektrikli süpürgeyle çekmektir.
parayı o kadar çok sevmek ki fantezi için bile harcamamaktır.
fakirlerin suratına para çarpan merhaba ben pembe tolga
paraya imza atan ali ağaoğlu.
http://galeri.uludagsozlu...ak-en-g%C3%BCzel-fantazi/
100 dolari atese verip puronun ucunu yakmak.
istanbul'da bulunan iett otobüsleri ve vapurlar kiralayıp, fakir halkı miting için bir araya getirebilirsiniz, ücreti ise şu kadardır;

görsel
denetçi bir arkadaşımdan zengin bir arabın türkiye'deki çok ünlü bir otelin havuzunu boşaltıp içine çilek ve 3 rus hatun doldurtarak fantezi yaptığı bilgisini almıştım.

en güzel mi bilmem ama değişik olduğu kesin.

tüm bu masraflar "diğer" kalemlerinde gösteriliyormuş.

tanım: pek de makul olmayacaktır. uçlarda olacaktır.
yüklü miktarsa canlı yayında çatır çatır yakmak. paranın miktarı arttıkça eylem daha zevkli oluyor.

not: fakirim.
gözü doymayanları doyurmak.
Rulo yapıp,kıça sokmak.
(bkz: fantazi değil mi amk)
eziklere kapak takmak.
hepsini demir para halinde bozdurmak ve bir odaya döktürmek. daha sonra "para havuzu"na balıklama dalmak.
Harcamaktır heralde.