bugün

Ajansın çektiği erotik fotoğrafların hangi dergide yayınlanacağı meçhul iken, fotoğrafların Pamukkale'yi rezil mi yoksa daha çok meşhur mu edeceği ise bilinmiyor.

denmiş haberde. *
neresi erotik , bildiğin cinsel olmayan seks.
Akıllara bu karikatürü getirir:
görsel
Inanmiyorum ya. Koptum cidden. Denizli kalp ben.
Memeli foto hadi neyse de diğeri tam ofsayt amk neresi erotik. Ne seksi nede erotik. Kulağını kaşıyan köpek pozu bu bildiğin.
ulan millet sokakta g.tü başı açık geziyor Sesiniz çıkmıyor.

orada rus kızı a.ini g.tunu açıp foto çektirince namus bekçisi oldunuz.

not:burda kıza laf atanlar o kız verse yeminle nefessiz ziker..
Sanırım bu kültürün amına koyulmak için yapılan şeylerden biri, antalyada ruslar o kadar rahat ki, public takılıyorlar neredeyse.

Medeniyet deyip sokak ortasında seksi de savunan varsa buradan ta anasının amını sikeyim.
Nereden bakarsan bak bir defa erotik değil. Reklam desen hiç değil, travertenlere bakan varmı sorusuna ise bize öyle bir bilgi gelmedi denir ancak. Ikinci poz herşeyi anlatıyor zaten.
benim anlamadığım yazıda unesco vurgusu. ulan tarihi esere telefon numarasını yazan milletsiniz unescoyu ne ara bu kadar takar oldunuz?
antik kentin tiyatro merdivenlerini yenilerken modern beton kullanan gördü bu gözler, yıkılmaya yakın kiliseye kültür bakanlığının girmeyin yıkılabilir yazdığını da.

benim gözüm buna takıldı sadece.
erotik değildir. saçma sapan pozlar var. bacağı açıp arayı gösterince seksi olmuyor bazen. erkek arkadaşına os1'lik foto atan kız pozu bunlar.
sanırım izin olmadığı için alel acele çekim yapılmış. ortaya bu rezalet çıkmış. kimse almaz bu dergiyi.
dünyada erotik dergi diye bir şey kaldı mı? amk! internet var lan artık, kim alır erotik dergi falan? ayrıca hiç erotik değil. içinde am olan her şey erotik olmuyor onu da bilin istedim.
Ülkenin güvenlik zafiyetini burdan ölçmeye kalkmak da ayrı bir sığırlık.
Hiç estetik değildir. O nasıl duruş lan.