bugün

serbest bırakılan saldırganın yurtdışına gitmiş(!) olması hali. belki de kaçmıştır... ben cnntürk'ün yalancısıyım.
kaçma şüphesinin olmaması nedeniyle salınan adamın fas'a gitmesi...

akp adaleti...

(bkz: sinirden gülmek)
afedersiniz ama siktirsin gitsindir. böylelerini bu ülkeden kimlik kontrolü yapar gibi tek tek götüne tekmeyi koyup göndereceksin.
adama kaç git deselerdi ancak bu kadar belli ederlerdi niyetlerini. yazıklar olsun. kurban olun o çocukların annelerinin döktüğü her bir damla gözyaşına.
--spoiler--
"... daha önce de iki kez hakkında narkotik büro tarafından işlem yapılan sabri çelebi'nin şu anda fas uyruklu bir kadınla evli..."
--spoiler--

http://www.aktuel.com.tr/...ir-bu-palali-sabri-celebi

mağduriyetten cinnet geçirip, o yüzden eylemci kadınlara saldıran sıradan mağdur esnaftı değil mi bu?

(bkz: talimhane deki satırlılar polislerle yan yana/#20370444)
bence adam palasını bileyletmeye gitmiştir.
ne kadar cesur olduğunu göstermiş katildir.
Savcı ve hakimlerin kafasından düşünmeye Çalıştım düşünemedim abimde hukukçu yok yine olmadı . Bir (bkz: Cihan Kırmızıgül) ( vardı tv den izlemiştim haberlerde Çok etkilenmiştim poşu davası diye şuan belki Çocuk serbest ama suçsuz yere yattı iÇeride ) bu adamı tutuksuz yargılamak nasıl bir fikir tamam vicdanla yargılama olmamakta ama görüntüler var o zaman ya biz aptalız ya siz Çok farklısınız.iç hatlarda bile dakikalarca aranır sorulur kimlikler dış hatlarda kim bilir durum nasıldır bu adam nasıl elini kolunu sallaya sallaya uçtu?Demek ki adalet sadece haklıya var haksız olup adalet ararsan zaten adalet seni aklar paklar. Hadi yakalayın da görelim.
türkiye'den başka nerede yaşayabilir ki bu meni ısrafı?

bana neden avrupa ve amerika'nın ve hatta çin'in vize verirken türk halkına işkence çektirdiğini ibretle anlatan durum. adamlar haklıymış arkadaş. bunca sene okudum, çalıştım, yurt dışında yaşadım, param var, evim var vs. hala bugün hollanda konsolosluğu'na vize başvurusu yaptığımda elli çeşit belge istiyorlar, aile çetereni bile veriyorsun.

bu amına koyduğumunun palalı meni israfı fas'tan başka ya moritanya'ya ya da çibuti'ye gidebilirdi zaten.

ayrıca (bkz: bunu bunu alın dışarıya)
" 600 bin tl borç takıp yurt dışına mı kaçsam lan! " diye bir cinliği aklıma getirmiştir.

evet ben olayın o kısmındayım.
siktirsin, gitsin geri dönmesindir. bırakın bir yandaş kıro eksik olsun.

umarım asla geri dönmez. unutmadan; tayyibini de al git.
ülkemden bir şerefsiz eksilmiş ama keşke cezasını alıpta siktir olup gitseydi, darısı ağa babalarının başına.
güncel Önemli Başlıklar