bugün

hergun turlu turlu kari dikmekten bikmis olmalari nedeniyle krallarin vs gey olmalaridir.
Toplumsal bir kuraldır. Fazla sikmemek lazım tabii.
yıllardır böyle iftiralar atılır lakin bir türlü sağlam kaynak gösterilemez. bunlar hep savaş
meydanlarında leş bırakan torun dingillerin iftiraları. delinin biri kuyuya taş atıyor akıllılar da çıkarmaya uğraşıyor.
yine kaynaksız ve bilgisiz atıp tutan insanların iddialarıdır. bak mesela ben bu konu hakkında herhangi bir iddiada ya da yorumda bulunmuyorum. neden? çok basit; çünkü bilmiyorum. olum bilmiyorum demek kötü bir manaya gelmiyor lan. araştır, sağlam bir kaynak bul ve de ki "ben böyle bir şey buldum ve buna göre olabilir diye düşünüyorum." kaldı ki bu bile kesin bir kanıt değildir. en iyi tarihçiler bile bu konuda kesin konuşmuyor; ama senin-benim gibi insanlar "kesin öyledir abi." diyoruz. bu tip iddialar günümüzde bile ortaya çıktığında skandal olarak kabul ediliyor ve devletin üst kademesindeyse bu kişi, istifa ediyor ya da ettiriliyor. kısacası geçmişini-geleceğini s.kip atıyor. düşünelim ya, düşünelim. bu kötü bir şey değil. valla bak.
padişah, kral tanıdığının çok olduğunu söylemeye çalışan kişi beyanıdır herhalde. özel hayatınız size kalsın arkadaş!
yaşanmış hadiselerden yola çıkılarak açılan başlıklar sınıfına dahil olmamak için öncelikle sürekli cinsel ilişkiye girmenin neticesinin gayliğe atılacak ilk adım olarak değerlendirilmesinin tartışılması gerekir..
test edilip onaylanan gerçek.
son derece doğru olan önermedir.

hee şimdi bazı eğitilebilir arkadaşlar "kaynak" arayışında. dinin yasak saydığı eşcinsel ilişki hakkında nasıl bir kaynak bekliyorsunuz arkadaşlar?

adamlar "4. murat şu an içeriye bir oğlan aldı cayır cayır sikiyor birazdan kendini de siktirecek" diye mi yazsınlar?

böyle olayların kaynağı mı olur aq?

osmanlı'da işkence metodlarının da bir çoğunun kaynağı olmamasına rağmen inanıyorsunuz hatta bir çok savaş kahramanlıklarının kaynaksız olmasına rağmen inanıyorsunuz padişahınızın gay olduğunu neden inanmıyorsunuz?

ayrıca; (bkz: muhallebi çocuğu)
(bkz: mr experiment)
özel hayatlarıdır. karışılmaz.
sadece soysuz insanların ortaya atacağı ağır ithamlardan yalnızca biridir.
tabii, o haremler de zaten kıçlarına soksunlar diye vardı orda di mi?

salaklar sizi.
asılsız bir iddiadır.

bakın orospu çocuğu dediğimde entryim siliniyor işte amk ama adam bana sövün diye başlık açmış lan.
kazıklı voyvada'dan anlaşılır bunun yenilen babası kazıklı voyvada'yı esir verir osmanlıya ve padişah onu haremine alır.
Yavuz Sultam Selim LGBT Üyesi miydi tartışmasını meydana çıkarabilir.
rüyada padişah görmeye delalet eder tabi gün boyu yapilan türlü atraksiyonlarin verdiği aciyla alaka kuruyor insan.
Geyliği normalleştirmek için 7 düvele hakim olmuş atalarına iftira atan yazar hezeyanı.
Pardon ataları dedim, osmanlı kürt değil, kayı boyundan gelen türktür.
Her insan olabileceği gibi padişahlar da olabilir. Ama şöyle bir şey var* Padişahların harem geleneği var. insan bir şeyin fazlasına sahip olunca o şeyden bıkar. Misal her gün pilav yesen bigün bıkarsın artık o yemekten. Düz mantık yaparsak padişahlar da o kadar haremle yattıktan sonra kadınlardan bıkıp başka arayışlarda bulunabilir. Bu benim fikrim.

Edit: bir padişah gay diye o padişahı kötülemek tamamen saçmalıktır. Herkes eşcinsel olabilir. Önemli olan insan olmak.
Söylentilerden ibarettir. Gay olan hiç kimse yok mudur o zamanda ?tabiki vardır. Önemli isimlerdir hemde.
Fakat bunu dillendirmek gereksizdir, lüzumsuzdur.
Aynı şeyi Atatürk için de söylüyorlar. Bunlar çok ucuz şeyler.
Bir insanın söylediklerini ve yaptıklarını eleştirirsiniz zira size uymayabilir.
Fakat dış görüntüsünü , kişisel hayatını vs. eleştirmek aşağılık insanların işidir.