bugün

google.com'a girince o pac-man resmine şaştım, kaldım, baktım, anlam vermeye çalışırken birden "readdyyy!" yazısını görünce heyecandan elim mause yerine telefona gitti. her neyse oyunun baya heyecanlı olduğunu insan oynarken anlayabiliyo. ders çalışıcaktım lan ben. neyse kib öptüm bye.
nickime ilham veren oyun.
severiz ilk 10 saniye oynamayı.
sonrasında küfür başlar.
50 entryyi tamamlamak için ota boka başlık açmak eylemini uygulayan yazarın* sonunda ulaştığı ödül.* *
30. senesinde hala gideri olan ihtiyar computer oyununa saygı duruşu gün itibarı ile googleden gelmiş; alışıla gelmişin dışında bu defa açılış sayfasında sembolik figürler değil direkt oyunun kendi oynatılmıştır. bu google nin açılışıyla kendini aktivite eden ilk oyun girişimi olarak da kayıtlara geçti.
(bkz: pixel)
facebookta ':v' ile benzeri elde edilebilen hede!...
görsel *
gunde 50 entry giren yazarın sozlukde doya doya oynacak oldugu oyun..
(bkz: sozlugu bırakıp oyuna dalmak)
kucuk bir sarı topun kendınden buyuk agzı ile kucuk noktaları, oculere* yakalanmadan toplamasını konu alan zamanın gozde oyunu.
50 entry giren uuserlarin oynayabilecegi güzide oyun..heyecan kasirgasi..*

diger uuserlarin da puanlarinin ya da yüksek puanlarin görülebilmesi iyi olurdu..* *
comodore 64'te oynanabilen süper oyun. Mario'dan önce bi oyundur.
ilkokul çağımın vazgeçilmez oyunu.

esra vardı bi tane bizim orda sürekli oynardık onunla.

ama ben daha çok oynardım çünkü o kız maldı. oyunun nasıl oynandığını bilmiyordu ben de hareket eden şeyleri yersen oyunu kazanırsın diyordum ve o her canavarlara değdiğinde yanıyor ve ben işte kazandın deyip oyunuma mis gibi devam ediyordum.
Bir zamanların efsane oyunu.

33 yıldan sonra android kullanıcıları için yeniden düzenlendi, sarı koca ağızlı yaratığımız android platformunu fethetmeye hazırlanıyor.
sabahtan beri oynadığım oyundur. çok zevkli yeaa.
(bkz: puck man)