bugün

Konyalı 36 yaşındaki kadın
20 yaşındaki oğlunun en yakın arkadaşıyla kaçarak kayıplara karıştı.
Kadın kaçarken yanına 2,5 yaşındaki oğlunu da aldı.
5 çocuğu olan Genç kadının 20 yaşındaki oğlu, 'Konuşmalarını gördüm. Uygunsuz fotoğraflar vardı' dedi.

"BABAM iŞE GiTTiĞi ZAMAN EVE ADAMLAR GELiYORDU"

Kendi gezebilmek için bizlere işkence yapıyordu. O zaman ilçede kalıyorduk. Babam işe gittiği zaman eve adamlar geliyordu. Bunları hatırlıyorum. Daha sonra kardeşimi alıp gitti. Babama da peşimden gelmeyin bu çocuk sizden değil demiş. Annem alkol ve madde bağımlısı. Hareketleri normal değil. 5 senede bir evleniyor. Çocukları oluyor ve terk edip gidiyor. Kaçıp gittiği üvey kardeşimin hayatından endişe ediyorum. Onun olduğu yerde eve giren çıkan belli olmaz.
görsel

https://www.haberler.com/...-konustu-13821202-haberi/
ohoo hani marjinal bizdik.
ismiyle büyük ironi taşıyan davranışlar sergileyen bir ablaymış.
Kimin eli kimin cebinde belli değil
Ne anasına ne kızına güven oluyor.
anne 36, oğlu 20 yaşında. yani 14 yaşında doğurmuş, o zaman 13 yaşında bir çocukken ''tecavüz'' edilmiş. tecavüz diyorum, çünkü nikahlı bile olsa, o yaşta bir çocuğun ırzına geçmek orospu çocukluğudur. o kadının psikolojisi de sikildiği için, böyle yarak kürek işlere kalkışabiliyor işte. çocuklara yazık, gerisinin allah belasını versin.
Bazılarını zincirle bağlasan durmaz
Azgın bir kadını hangi yaşta olursa olsun zaptetmek çok zordur illa ki birilerine vurdurur. Bunun günahını kocasında başkasında aramayın.
Başlığı açarken yine konya diye aklimdan gecirmistim. Gercekten konyaymis. Şaşirmadim.