bugün

can babadır. cennet mekan babadır.

bu uğruna ölünesi baba, " ilahiyat fakültesi "nde dekanmış. fakülteye araştırma görevlisi personel gerekmiş. dekanın oğluyla birlikte 31 kişi sınava girmiş." ilahiyat fakültesi " dekanının oğlu 29. olmuş.
ve dekan 29. sıradaki oğlunu atamış iyi mi ? sonra ne olmuş. bu dekanı üstüne üstlük rektör yapmışlar. yakışır yani. hep derim, yeterki ilahiyatçı olsun isterse çamurdan olsun.
https://www.gazeteduvar.c...rastirma-gorevlisi-yapti/

not: yeni türkiye' yi çok seviyorum. ya siz ? " ilahiyat fakültesinde bunu yapanlar, diğerlerinde allah bilir neler yaparlar " diyen, hazımsız, karaktersiz, ' evlat nedir bilmeyen ' terörist ve vatan haini dingilleri kınıyorum.
Geçen gün marketten 50-60 liralık alisveris yaptım. 4 adet 5litrelik su almıştım. Kasiyerler genelde bu suyun yürüyen banda konulmasını istemediği için ürünleri koyduktan sonra market arabasını işaret ederek 4 tane de 5l'lik su var dedim. Alışverişten sonra fisi incelerken suların gecilmedigini gördüm. Koskoca bim4 sudan batmaz ama geri dönüp yaklaşık 10 lirayı ödedim. Biz böyle küçük şeylerde bile kul hakkı gozetirken millet hamuduyla götürüyor.
imam osurdu cemaat de sıçıyor işte.

Normal olan durumdur, bu gidişle daha çok görürüz böylelerini.
işini bilen babadır. ilahiyatçı olması da dinine ne kadar önem verdiğinin göstergesidir. allah razı olsun muhterem hocam. dinciler işini bilirler.
yalnız herif rektörden başka her şeye benziyor amk.