bugün

aşırı duygusal beraberliktir, oğlak burcu aradıği ilgi alakayı balıkta bulabilir.
bu konuda başlık açılmaması çok şaşırtıcıdır.
dişisi bir oğlakbalığı doğurur.

btw: eşeyli ürüyorlarsa tabi.
Gereksiz bir çift olunur.Çocuk konusmasının taklidinin sevimli geldiği ilişkidir.
Hayır ne gerek var
toprak grubuyla su grubunun burçları anlaşamazlar.

oğlak mantığıyla, balık duygularıyla hareket eder ve ortaya çok tezat durumlar çıkar.

ikiside birbirine söz geçiremez.
Daha bi kere iyi bi sonuca baglandigini goremedigim iliski turu. Ne arkadaslik ne ask. Cinsler degisse de olmaz. Oglak balik uyusmaz. Baslarda cok iyi, harikalar yaratan bi iliski var gibi gozukse de eninde sonunda ki kisa bi zaman icinde buyuk ihtimal tum iliski bitecektir. Oglak ve kaprisleri ve inatciligi ve kendim bilirligi baligi sogutmada harikalar yaratir.
balık burcu biraz maymun iştahlıdır. oğlak ise daha uzun ilişki insanıdır. hayatımda yakından tanıma fırsatım olduğu üç tane balık burcu bayan oldu. ve bu üç bayanın benim görüştüğüm süre zarfı içerisinde çıktığı erkek sayısı toplamda en az ellidir. * çok çabuk sevgili değiştiriyorlar ama her balıkta aynı olucak diye bir şey yok. sonuç olarak oğlak erkeği ve balık burcu kadını ilişkisi negatiftir.
berbat bir ilişki doğurur.
nedeni olmayan şekilde biter..mantıklar ve duygular çatışır sürekli.
neredeyse 10 yıldır devam ettirdiğim ilişkidir. evlilikle sonuçlanmıştır.
yükselen burçların sorgulanmasını gerektiren konudur.neden olmasın ki? bekleyin bir tecrübe edip geleyim
Olmaz iliskidir.
Oglak anlatir balik yav he he der yine kendi hislerini dogru bilip kirar.
Balikla oldum oradan bilirim.
1 Allah’ının kulu da olumlu bir şey yazmamış.
Olur olur. Bence güzel olur. Bir toprak biri su grubu. Biri öncü burç, diğeri takipçi burç. Benim çevremde başak balık çiftleri var. Gayet iyi, bunlar niye kötü olsun?