bugün

2 milyon euro artı selçuk şahin karşılığında bitmesi gündemdedir.
holosko + bir miktar para ile çaykur rizespor'a olacaktır.
bu sezon için gerekli ama önümüzdeki sezon ozan tufan çok da önemli bir futbolcu değildir. ingitere'Den 20 tane adam bulursun. ozan tufan gibi.
bu sene belki bir işe yarar, topala felan bişey olur, sakatlanırsa ama seneye heryerden ona benzer 500 600 bine onun gibi bisürü bulunabilir.
Febeye 10 milyona itelerlerse çok güleceğim transfer.
önümüzdeki yaz transfer sezonunda daha makul bir bonservis bedeli ile gerçekleştirilebilecek transferdir. bursaspor başkanı '' ozan' ın bonservisi için 6 milyon euro istiyoruz '' demektedir ancak gelecek sezon yabancı kuralının kalkmasıyla bu isteğini devam ettirmesi zor gözükmektedir. çünkü yeni kuralla birlikte ozan' ın yeteneklerine sahip bir sürü bonservisi elinde, gelecek vaat eden yabancı transfer edilebilir.
ulan bir 4. yıldız sevdasına bu kadar para verilir mi amk! git o paraları seneye çok daha kaliteli yabancı oyunculara ver.
10 milyona herhangi bir takıma kakalayacağız ama haydi hayırlısı.
ronaldinho'nun beşiktaş'a transferini zora sokmuştur.

dünyanın öbür ucundaki transfer bile ronaldinho-beşiktaş transferini etkiliyor.
yakın zamanda açıklanacaktır. evet.
mümkün görmüyordum ama emre'yi bile gönderen kararlılığı görünce mümkün diyorum.
Yeter amk bütün takımı alın lan bari.
2 güne açıklanacaktır. evet.
galatasaray ın sabri artı 5 bin tl ile takas teklifi kabul olmadığından fenerbahçe ye transferi gerçekleşmiştir.
ve kapa bildirelen transferdir.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29796911.asp
fena kapak olmuştur. ulan çok güldüm ya. beşiktaş alıyordu hani?
Galatasaray'ın girişimde bulunmadığı bir futbolcunun Fenerbahçe' ye transferidir.
Yahu iki yönlü oynayan, kaliteli bir orta saha almış takımın, ezeli rakiplerini rencide etmeden sevincini yaşa. Kırmaya, üzmeye gerek yok.
Galatasaray alsaydi sevincten kuduracak, birlodan sonra gercek bir yetenek izlemenin mutluluguyla cosacak gs taraftarinin bok attigi wonderkid. Tinercilerden bahsetmiyorum zaten onlar her daim mutlular.
(bkz: ozan tufan/#28876359)

demiştik. hayırlı olsun. evet.
Fenerbahçenin avrupa ligindeki başarısına bağlı olarak 15-20 milyon euroya avrupaya gitme potansiyeli vardır.

Fenerbahçenin şampiyon olma zorunluluğunu daha da arttırmıştır.

kısaca iyi topçu.
öncelikle fenerbahçeli olduğumu söyleyerek olaya bodolama dalmak istiyorum.

Büyük büyük gerizekalılık örneği gösterilerek yapılmış aptalca bir transfer olmuştur. sırf topuz transferindeki gibi rakip takım almasın diye yapılmış bir transfer olup, yine topuz'daki gibi sağlam bir kazık yenmiştir.

tebrikler
teşekkürler...
çok gerizekalısınız.

7 milyon euro'ya be 7 7 7! az üstüne koyarak lucas lima'yı rahatlıkla getirirdin.

ne gereği vardı bu gerizekalılığın?
geseli eziklerin hemen çamur atmaya başladığı transferdir.