bugün

isviçreli bilimadamları tarafından bir an önce laboratuvara alınıp üzerinde derin derin araştırmalar yapılması gereken malaktır.

türünün son örnegidir aman yakalayın kaçmasın.

şimdi anlamıyorum azizim ben bu adamları akpye oy vermiyorlar zamları, yönetim şeklini vs vsyi eleştiriyorlar.

iyide benim mal kardeşim sen zaten oy vermemişsin oy versen ve eleştirsen anlarım ama vermemişsin. akpnin başarısız olacagını düşündügün için oy vermeyip sonra zamları eleştirmek nasıl bir zekanın ürünüdür.

biri çıkıp anlatsın şunu bir hele.

aslında bu millette var olan ben demiştim hastalıgının meyvesidir. misal ben kemalist bir parti iktidara çıksa çıkıpta mal gibi " ya bu adamlar yönetemiyor x fiyatı yine zamlandı " demem. benim derdim yönetip yönetmemesi degildir benim derdim benim istedigimi yapıp yapmamasıdır. eleştirecegim konu budur.

akp atatürk düşmanı diye eleştirilebilir buna okey çünkü adamlar öyle.
normaldir . oy verip eleştirmeside ilginçmiş.
oy vermeyip akp semptizanı olsa bir sorun yaşamaz değil mi ?
oy verince vücut fizyolojisi değiştiğinden, hala aynı oyu verip aynı fizyolojide kalan manda yavrusu. oysa ki ver oyu bak nasıl da öküz oluyorsun.
oy veripte vermedim diyenlerden çok daha normal olandır..
oy vermedik ama bu vatan bizim. malakın kim olduğu da ortada artık. eleştiren mi, vatanın satışına oyu ile katgıda bulunan mı ?
özgür bir ülkede eleştiri hakkı saklıdır, oy versin vermesin herkes bu hakkı kullanabilmelidir fakat kullanırsan başına birşeyler gelebilir.
entry girip girmeme konusunda şüpheye düştüğüm ama sonunda kendimi tutamadığım, enteresan, hangi ruh halinde yazıldığını anlamadığım, akape taraftarlarının toplandığını gördüğüm pohpoh başlık. aklıma hemence şu geliverdi: bugüne kadar beni eleştiren insanlar benim için ne yaptılar acaba da eleştirmeyi hakettiler veya akapeyi eleştirme hakkını elde etmek için oy mu vermeli veyahut ben oy vermediğim halde akape beni yönetme hakkını nereden bulmuş da anama askerime de laf atabiliyor.

ya dostlar insan beyni böyle enteresan bir şey. bir kere uyuştu mu bir daha kolay kolay iflah olmaz
allah bizi at gözlüklerinden ve at gözlüklülerden saklasın.**
başlıkta ve entryde anlatılanları kimse anlamamış anlaşılan.

örnekleyelim;

x kemalist akpye oy vermez bunun sebebi akpnin atatürk düşmanı ve yobaz parti olmasıdır. tabi bu o x kemaliste göre bir durumdur. x kemaliste göre atatürk düşmanı olmak ülkeye şeriatı falan getirir. yani akpye oy verme sebebi tamamen şeriat devletinden korkudur.

şimdi bizim bu x kemalistimiz çıkar bir gün " akp iktidarı döneminde benzinin fiyatı uçtu veya domatesin fiyatı uçtu " der.

şimdi sorarlar bu kemalistte bu ne perhiz bu ne lahana turşusu sen bu adamlara sırf şeriatı getirirler diye oy vermemezlik etmiyor musun ?

adamlar şeriatı getirirse eleştir.
E noolacaadı ya. Oy verenler de eleştiremiyor. Demokrasiyi de sikip attınız.
Kimse eleştiremiyor ki. (bkz: Alıverirler adamı)
hırsız akabenin damına koyam, malağa bir şey olmasın.