bugün

allah'ın insanları dünya da sınadığını, cennet-cehennem diye 2 olgunun olmasının nedeni ni, kısacası inandığını iddia ettiği dini bilmeyen kişi zırvası.

(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)

edit: 0-5 yaş zekasına önemli bir örnek teşkil eden bu başlık ne yazık ki başıma kalmış.

ayarına dayanamayacağın başlığı açmayacaksın yiğidim. açıyorsan da kaçmayacaksın.
hangi dine göre belirtilmediğinden peşin veya adres göstermeden laf sokanların cevab verip göd olmasını sağlayacak düşüncedir.

diyelim adam budist. noldu? sevapmış mnskym.
geç evlenen erkek için direk cehennemlik olan durum. bazı evli erkekler içinde geçerli tabi..
ciddi derecede dini bilgi eksikliği yaşayan, düz mantık bir genellemedir.*

budizm'de tanrı'ya "allah" denmez.
"allah" islamiyet'te kullanılan bir kelimedir
(bkz: göd olmak)

ısrarla:
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)

not:günahmış mnskym.
aynı saçma mantıkla düşünülürse hırsızlık yapmayı günah saymak da denyoluğun önde gidenlerine mahsustur, yoksa allah bize iki el, on parmağı niye vermiş olsun ki, di mi güntekin ?

amma velakin bizler saçma sapan fikirlerimizi kullanıp, saçmalama potansiyelimizi ölçmek istemediğimiz için bu konulara girmiyoruz.
(bkz: ben zekeriya beyazın yalancısıyım) **
dini açıdan yaklaşılacak olursa ;
fıkıh kitaplarında geçtiği kadarıyla açık bir zina tehlikesi durumunda caiz olan eylemdir. yani yanlış bir sanıdır. ancak vucuda rahatsızlık verecek derecede yapılması durumunda günahtır.

(bkz: uludağ fetva bürosu)
günah değil sevaptır!.. çünkü; amsalak adem havva'yı s.keceğine elma ağacının dibine çömelip otuzbirini çekseydi her şey güllük gülistanlık olacaktı!

edit can: her verdiğiniz eksi de bir otuzbir çekmeye karar verdim!.. hadi basın eksileri olun orgazm!

edit can kan: ben otuzbir tane otuzbiri nasıl çekicem?.. insaf ya bu suyla çalışmıyor ki.

edit can kan han man amaaan : yeter artık oylamayın!.. ağzıma yeterince s.çtınız zaten!.. sayenizde 31'den de soğudum.

işte ispatı:
28 29 30... ...32 33 34 35

dilim varmıyor...
zira kuranda 31 diye bişey olması komik olurdu.
"ey müminler sizlerki ergenlik döneminizde 31 rakamının gerçek manasını öğreneceksiniz, o zamanki 30 cektiğinizde durup düşünün işlediğiniz gunahın farkına varacaksınız olaki 31 i de cektiniz bari elinize yüzünüze bulaştırmayın"
doğru sanrıdır. zira zina nın * üç çeşidi vardır,direkt olarak zina, göz zinası ve el zinası.. mastürbasyon da el zinası dır. haramdır. günahtır...
31 haram değil, domuz eti haram değil, içki haram değil, kumar haram değil, mala vurmak haram değil, ne haram ulan allahsız.
(bkz: çabuk karar verin lan film bitiyo)
an itibariyle ulemalardan aldığım teleks e göre günah olan 31 çekmek değil, 31 çekerken başka bir kişiyi onun hoşuna gitmeyecek biçimde düşünmekmiş. bildiğin meze etmek yani.
(bkz: 31 çekerken düşündüğün kisiden helallik istemek)
Her erkek yapmış en azından bir kere denemiştir.Fakat ,Sonuçta vucut fazlalık spermli rüya yoluyla atabilmektedir. Bunun yaradılışla bir ilgisi yoktur. Yani haram olduğu gerçektir.
yanlis bir sanridir. 31 cekmek gunah degildir. niye olsun ? hayir kac gun dayanican yani onu merak ediyorum. cekmedin cekmedin 15 gun cekmedin. sonra nolcak ? sinirlari ne kadar zorlarsan zorla illa ki yiyecen bu boku kacamazsin. tanri da biliyordur bunu. o halde mazur gorecektir kanimca.
fetvayi verdim doya doya cekin 31'inizi. yanliz cenabet gezmeyin o gunah iste.
güzel türkiyemin, eğitime öğretime sosyal hayata veremediği önemin ufak bir yansımasıdır.
(bkz: eğitim şart)
(bkz: 31 çekmek yasaktır)
boşaldıktan sonra pişman olmayı sağlayan fakat hayvan gibi asılırkan aklına bile gelmeyen dini bir hurafedir.