bugün

insanı sözlükten, yazmaktan soğutan yazar. Şaka lan şaka. istersen artıla ekim'e kadar, eksilersen de s.kime kadar. Evet.
Salak yazardır.

Ot eksi.
Bok eksi.
Dopamin salgısı için eksileyen yazardir. Nihahaha diye basar kahkahayı.
Ayip eden yazardır. Lan napiyonuz manyaklar? Bürst bürst. Evet.
Bana denk gelen yazarlardir. gak desem eksileyip "ne dedim la ben şimdi" Bakışı atmama neden oluyorlar.
Muhtemelen bunu da eksileyecek yazardır.
Her şeyin en doğrusunu kendisinin bildiğini zanneden yazardır.
Amacı anlaşılamamış yazar. Ulan bilgi içeren yazımı da eksiliyor, dalga geçtiğimi de. Yeter be.
(bkz: ottan boktan anlamamak)
boku eksilersinde otu niye eksiliyorsun güzel kardeşim? denilesi yazardır. *
Ağzının üzerine cekilesi yazardır.
evet burda bi kitle var okusun okumasın, aynı görüşte olsun olmasın biri entry girsinde eksileyim diye bekliyor resmen. ulan yazma kapasiteniz, başkalarının düşüncelerine saygınız yoksa neden burdasınız. arada o beyninizi çalıştırıp yazında bizde görelim. sorsan iki kelimeyi bir araya getiremeyecek tipler.
edit: hadi bunuda eksileyin.
edit 2: geldi gene amk davarları.
okuduklarına eminim ama onun görüşünü desteklemiyorsa senin entry yer eksiyi acımazlar kendini halt sananlar.

edit: bak demedim mi. bu görüşü de sevmediler.
bir bulsam dediğim yazardır.
ne kadarda haklı dediğim görüş.
Depresiftir.
vardır bir bildiği. siz istiyor habire artılanmak, o zaman yazacak süper entryiler.
bazı yazarlar kafasına göre oylama yapıyor iyimiş kötüymüş yok ıvır zıvırmış.
Aynen, yazmak kadar okumakta önemli adı üstünde "sözlük". Okunur dikkatlice okunur.
çocukluk dönemi boyunca başarılı ya da başarısız yaptığı herşey ebeveynleri tarafından eksilenen ve bunun intikamını sözlükten almaya çalışan ergen yazardır.

bizler bunun psikolojik bir sorun olduğunu göz ardı etmeden bu aklı s.kinde sivilceli kardeşlerimize ailesinin göstermediği sevgiyi göstererek onları topluma kazandırabiliriz.

yapma güzel kardeşim. her ski eksileme. biz senin arkandayız.
olayları kişiselliştirmiş yazardır. sizi eksiler ama bir alttaki entryi artılarlar. amcıklıktır. karakter yoksunluğudur.
O..çocuğudur(tabi bunu zevk için yapıyorsa...)
o konuda ona ben de kırgınım otu niye eksiler bir insan, şifa yahu şifa. hadi boku anlarım sözlüğe sıçmasınlar diye eksiliyordur.
Benimdir. Özellikle bilgi içerikli entry'leri daha çok eksilerim.
(bkz: bırakın cahil kalıcam)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar