bugün

başlık sınırlaması : otobüste yer verilen insanın kalkması sonrası yerinize oturan insan

insanların birbirine karşı nasıl saygısız olduğunun bir göstergesi de budur. olay şu şekilde gerçekleşmiştir ;

malum avcılar metrobüs durağında 15 dakika kadar bekledikten sonra uzun uğraşlar sonucu bir koltuğa oturulur. 4-5 durak gittikten sonra yaşlı bir teyze vardır ki ayakta zor durur. teyze çağırılır ve yer verilir, tüm bunlara tanık olan bir de bayan hemen teyzenin başında beklemeye başlar ben de o sıra yanındayım biliyorum ki teyze inecek incirli de tekrar oturacağım.

incirli ye gelince teyze kalkar "allah razı olsun evladım" der ve gider. hemen sonrasında orda dikilen kız bır hışımla koltuğa otururverir.

işte o an, kadınlardan nefret etmek için bir sebenim daha oldu. afedersiniz ;

(bkz: ben bu yazıyı sana yazdım)

ulan kaltak karı görmüyor musun ? insanlık ettik bir yaşlıya yer verdik, leş kargası gibi bekleyip niye oturuyorsun hemen ? gerizekalı, insan saygı duyar ben de orada bekliyorum "buyrun yer sizindi" demen lazım ayrıca omzuma vurarak pata küte oturmaya çalışıyorsun. seninle yatağa giren o erkeğin de aq ben.

(bkz: embesil yaratık)