bugün

ciddi anlamda paranoyaya sebebiyet verir.
bir ben miyim perişan dedirtirir, hunharca ağlatır.
hiç sikimizde olmaması gerekir. isteyen gelir oturur. bir de bunların bayan versiyonları vardır. siksen erkek yanına oturmazlar. sonra genç bir kızımız gelipte gayet normal bir şekilde oturunca yanımıza o kıza da orospu yaftası yapıştırır bu salaklar. sonuç olarak bunlara itibar edilmemesi gerekir.
how i met your mother'ın 6.sezon bölümlerinden bir tanesinde değinilen konu.
--spoiler--
6x04 Subway wars
Ted:Her otobüste bir manyak vardır ve kimin yanı boşsa o kişinin manyak olma ihtimali en fazladır.(benzeri bir şeydi.)
--spoiler--
bende bi sorun mu var acaba diye düşünmemizi sağlayan olaydır.
kötü kokunun etkisi yada erkekseniz o ayaktaki 20 kişininde kapalı bayan olma olasılığı.
o 20 kişinin sorunlu olmasından kaynaklanan durumdur. boş buldun mu oturacaksın.
kendinizden şüphe etmenize neden olacak durumdur.
otobüs o ana kadar çok dolu olmuştur. son durağa da yaklaşılıyodur. bu zamana kadar tıklım tıkış ayakta gittik, bundan sonra oturmasak da olur düşüncesiyle ayakta durur bu insanlar.
(bkz: sorun sen de hey oturan dost)
kişinin kendisini çok kötü hissetmesini sağlayan adete kendinden şüphe ettiren bir durumdur allah kimsenin başına vermesin düşüncesi içeren durumdur.
(bkz: robinson crusoe nun dönüşü)
diken üstünde oturur misali hissettiren durumdur.
(bkz: bana su verdi)
(bkz: aman paşam rahatsız olmasın)
tekerlek üstüne denk geldiyseniz ve cam kenarında oturmuyorsanız olabilecek ihtimal.
en iyisi aldırış etmeyip o anda başka birşeyle uğraşmaktır.
kişinin kendisinden şupheye duşmesi gereken durum.
otobüste 20 adet fordcu olabilir ayağa ölünse dahi kalkılmaması gerekmektedir.
Yüzünüzün kızarmasına, ellerinizin terleyip, neden oturmuyor kimse? sorusunu defalarca tekrarlamanıa neden olur. Ayağa kalkıp " neden kimse oturmuyor? Benim ne sorunum var?" diye bağırmak istersiniz. Sonra camdan dışarı izlemeye kendinizi verip yanınızın boş olduğunu ve ayakta olan insanların varlığını unutmak istersiniz.
sıkıntılı bir durumdur,kendinizi sorgularsınız.fakat aldırış etmemek gerekir boşverin dışarıyı seyredin telefonda menüye girip çıkın.

(bkz: onlar kaybeder)
böyle durumlarda özeleştiri dolu bir yolculuk bekler sizi. 'tipim mi kayık acaba?' ile başlayan cümleler kurup en sonunda alayına küfredip inersiniz durağınızda. hele ki siz kalktıktan sonra iki kişi oturursa oraya anlayın canım artık tipinizde bir sorun var.
kendinizi kötü hissetmenize sebep olacak durumdur.
(bkz: acaba bende bi sorun mu var)
ben ne itici, ne tipsiz, ne sevilmeyecek bi insanmışım sorusuna kendi kendimize sordurtur.
otobüse yeni binen yolcuya ayakta duran 20 kişinin fordlanacak yeni bir kurban gözüyle bakması eylemini beraberinde getirecek toplu fordçu akımı.
güncel Önemli Başlıklar