bugün

düşürür düşürmez, "eğilirken şöyle güzel bi frikik verse de bugunkü nasibimizi alsak" diye fırsat kollayan ibnelerin bakışlarına maruz kalan mini eteklidir.

götünü havaya dikmeden, domalmadan o telefonu yerden alması dileğiyle. dizlerini kırarken hafifçe ara bırakarak minik bir heyecan yaşatabilr tabi.
yardım edene söverler abi. valla bak. sikerler öyle centilmenliği afedersin.
heyecanlı bir bekleyiş başlatır.
tek hayali frikik olanları hayal kırıklığına uğratır.
Erkek hapishanesindeki banyoda sabunun düşüren erkekle aynı kaderi paylaşır. Eğilmesin, değmez...*
medeni ülkelerde yardım edilecek kızdır.Artniyet nedense bizde gün geçtikçe yaygınlaşıyor.Zihniyetimiz geriledikçe mallaşıyoruz.
sırf abazalara inat olsun diye yardım edilmesi gereken kızdır. nasılda mutlu oldular bir an ? oooh, göz banyosu yapacaklardı; ama bunu gördüler : http://www.ergezer.com/wp...2/02/nine-el-hareketi.jpg
dizlerini kırdırdıktan sonra yere eğilmesi gerekir. domalırsa, vay anam vay...
telefonu düştükten sonra bir an kafayı kaldırıp etrafa bakınca "ehe ehe" diye bakan ablak suratlı, ağzının suyu akan abazalarla karşılaşması yüksek bir ihtimal olan kişidir. yardım etmek bir kenara, ellerinde olsa telefona ip bağlayıp peşinden koşturur bunlar.
kesinlikle yardım edilmelidir. siz böyle yaptıkça ben penisimi kesmek istiyorum.