bugün

şehirler arası yolculuklarda daha güzel hisler uyandırır bünyede.
(bkz: neden ben)
şehir içi ulaşım araçlarında gerçekleştiği takdirde insanın kendi kendini sorgulamasına neden olan durumdur. normal zamanlarda otobüse binen yolcuların kendi yanına oturmaması için dua eden kimse, bu defa binen kimselere "nolur, yanıma gel" havasında bakışlar atar. otobüste tek boş yer kendi yanınız ise ve otobüse binen her yolcu sizin yanınıza oturmaktansa ayakta durmayı tercih ediyorsa derin deprsyonlara sürükleyecek hadisedir.
''neden kimse beni sevmiyor'' sorgulamalarının yapılmasına vesile olan duurum.
züper bir hadisedir. Rahat bir yolculuk yapılır. fakat en sinir bozucu durum yoldan bir yolcu alınınca yaşanır. bilirsin ki yanından bilet almıştır. o andan itibaren rahat yolculuk hayaller çöpe gider. Yanındaki adama küfür eder gibi bakarsın ancak nafile bir bakıştır bu. Bu saatten sonra onunla ahbap olup,koyu bir muhabbet ile yolculuğun çabuk geçmesini beklersin.
sehir disi ulasimda balli kisinin basina gelir...sehir ici ulasimda ise boklu kisinin basina...kokudan oturu yani...off ne igrenclestim yine be..tamam tamam gidiyorum ben.
bunun daha kötüsü bütün bayanların yanınızdan geçip gitmesi ve yanınıza bir hödüğün oturmasıdır.
üstüne bir de ayakta yolculuk edenler varsa kişiye cüzzamlı mıyım lan ben cümlelerini kurdurtacak hadise. insanın birini tutup zorla yanına oturtası gelir. vardır tabi bunun da psikolojide bir adı ama bilmem o ayrı.