bugün

otobüste kızın açamadığı camı açamayan adam olması gereken başlık. açamaması normaldir camı daha fazla zorlayarak kırmak istemiyor. kibar adamdır.
aa ne tesadüf ben de açamadım diyerek kıza halen asılmaya çalışan yılışık erkektir.
gel de çağrışma amk;

otobüste kızın açmak istemediği amı açmak isteyen adamdan iyidir.
otobüste kızın açamadığı camı açamayan adamın açamadığı camı açamayan adamı izleyen ve ben şimdi açayım da karizmayı kapayım diye heveslenen adamdır.
adam yormuş, camı açılabilecek kıvama geldiğinde; kız bilmişlik yapıp "bırak ben açarım" diyip açmıştır yoksa açamaz tabi.
yorgunluktan camı açamayan adamdır.
birde bu adamın açamadığı camı açan kızlar vardır, adamcağızı iyice domaltır.
cam kitlidir. kralı gelse kırmadan açamaz.
dönüp kıza ' bu cam sabit çok daraldıysan üfleyim canım.' diyerek karizmayı toparlamaya çalışması muhtemel adamdır.
otobüste camı açamayan kadından sonra camı açmak için girişimde bulunan ve camı açmayla sonuçlandıran adama zaten ben açacakken biraz yumuşadı sizin açmanız da kolay oldu diye kendisine espri yapılan erkekten farkı yoktur.
Gerekirse cama kafa atıp yine de o pencereden hava girişini sağlaması gereken adamdır.

Otobüste bütün gözler sizin üzerinizdeyken hışımla kalkıp,3-5 denemeden sonra yaşlı gözlerle 'Sıkışmış yeaa ehehe' diyecekseniz hiç o toplara girmeyin.