bugün

Otobüste, metroda yahut dolmuşta Körpe kızlara yer veren erkeğin asıl amacıdır. Şüphesiz iyi bir günü de olduğu için genç kızın ayakta Fordçulara yem olmasını istemez. Bu vesileyle götü siper edip genç ve Körpe, seksapeli oldukça yüksek ve muhtemelen daha Sevişken kızı canhıraş şekilde korur. Güzel adamdır.
eğer kız daha otobüse bile binmemişken ayağa kalkıp kıza yer açıyorsa harbi delikanlıdır. not: o kişi benim. *
nezaketen, yer vermektir. belki de bilmiyordur o kızın, "ay erkekler çok mal neden ataerkil bi toplumda yaşıyoruz? ıy pisler kendilerini bişey sanıyolar .s.s" tarzı laflar ettiğini. kız da bu düşüncelerini oturma aşkıyla unutup, "ay yvşadı rsmn .d.d" düşüncesiyle götünü yayar. akşam eve gittiğinde twitter'dan yine aynı kezban politikasına devam edecektir.
Sevişmektir, bekaretini almaktır. Tövbe tövbe.
Portakalları seyrederken bir taraftan kola dayayıp nirvanaya çıkmaktır.
Edit:imla.
KıZın düşe kalka yol aldığını görüp üzüldüğü içindir.
(bkz: vicdan)
(bkz: merhamet)
(bkz: beyin)
bir amacı olsa da o amaça ulaşamayacağı açıktır. kız sadece tebessum etmekle yetinir bazen o bile olmaz.
efendiliktendir.
teşekkürler beyler
Ilk ihtimal kızı nasıl eve atarım deyip ilk adımı boyle atan kişi hareketi ikincisi ışte bu tam evleneceğim kadın bunu fordlamsınlar diyen ve yer veren nadir kişi hareketi.
iki meme görücem diye değdirttiği babafingoların haddi hesabı yoktur.
iyi niyettir ve Bugün yaşadığımdır. Ben zaten bütün gün oturuyorum buyrun dedi. Diğer dişilerin çılgın bakışları arasında teşekkür edip oturdum. Kendisine burdan da teşekkür ediyorum.
o anki sevinçle teşekkür bile etmiyorum ben genelde. Muhtemelen bir teşekkür bekliyordur.
(bkz: centilmenlik)
kimsenin kimseye hayır yapmadığı bugünlerde bağyan kardeşlerim otobüste ayaklarda sürünüp fortçuluğa maruz kalmasın diye düşünüp jest yapmıştır. helal olsundur. amacı mamacı yoktur.
centilmendir.

amac yoktur. amaci olan yer vermeyip, ayaktaki rezil halini izliyor, memesi, gotu acilsa da baksak az bayram etsek diyor.
Trip yememektir.

(#24600815)
Salaktır. Bana da bazen yer veriyorlar.ne kadar aptal olduklarını imâ ediyorum anlamıyorlar ,oturmuyorum diyorum ısrar ediyorlar,e artık yapacak bir şey kalmayınca otuyorum mecburen.
3 kişilik av grubuyla pusuya yatıp beklediği anı değerlendiren kişi yada kişilerdir. Grubun ortasında oturan arkadaş kalkar ve yerini verdiği kız sağındaki ve solundaki erkeğin yer verenin arkadaşları olduğundan habersizce tuzağa düşer.
edit:taktik ankara metrosunda oluşturulduğu için otobüse uygulanması sırasında bazı hatalar oluşmuştur.
hiçbir amacı yoktur. Yer vermek istemiştir vermiştir. Ama yer felan vermeyin amk takın kulaklığı dalganıza bakın.
insanlıktır. yani bir sürü hanzo arasında kalacağına gelsin otursun düşüncesidir. başka ne olabilir ki zaten kız sırf yer verdi diye erkeğe mi verecek?
bir erkek olarak en son yapacağım eylemdir. benim annem sırtında kaç kilo yükle kilometrelerce yol gidiyordu şimdik kalkıpta 1 saatlik yol için bayan ayakta gitmesin aman aman diye düşünüp yer veremem kimsede kusura bakmasın. bunu yapanda katıksız maldır.
ulan acaba içten pazarıklı mıyım diye düşünmeme sebep olan ama sonra hiç tipim olmayan kızlara da yer verdiğimi farkettiğimde sexual bir amacım olmadığını anlamamla son bulan olaylar öbeği.
Centilmenliktir.
bir umut işte.
kuşkusuz sekstir.

not: şahsen ben öyleyim.
sikmektir efendim. çatır çutur oracıkta hem de. hatta kızın kendisi değil ailesi, arkadaşları, çevresi kim varsa hepsini.
güncel Önemli Başlıklar