bugün

otel odalarında alkol yerine kitap istemektir. uzun süre otellerde kalanlar ve alkol almayanlar bilir ve hisseder bu eksikliği, ciddi anlamda desteklenmesi ve istenmesi gereken bir kampanyadır.

her gittiğim otelde direkt otel müdürüyle görüşüp odalarda kitap bulunması gerekeliliğini dile getiriyorum, sizden de ricam otellerde kaldığınızda bu istekleri dile getirmeniz. teşekkür ederim.

otel odamda şöyle mini bi raf olmasını istiyorum:

görsel
ben hem içki hem de kitap istiyorum.

bir istek.
her gün otelde kalacak kadar paran varsa kitapları kendin al bi zahmet dedirtir. ama mini bi kitaplık rafının hoş duracağına katılıyorum.
görsel
kitaba bu kadar düşkün olan birinin yanında zaten okuyabileceğinden bile fazla kitap bulunur. otel odalarında kitap istemiyorum ben.
alkol alırken ali lidar veya ilhami algör okumamış kişi beyanı.

birbirine o kadar zıt değil; olmaz a, ikisinden de bolca olsun.
yobazlığın tarifini yapınca sonra bazılarının canı sıkılıyor.

otel odalarında kitap istiyoruz demek varken otel odalarında içki değil kitap istiyoruz diyor. başkasının özgürlüğünü kısıtlama çabası nedir. kitap olsun ben de isterim ama niye alkolü kaldırıyoruz.

tabiki herkesin kendi fikridir ama başkasının özgürlüğünün kısıtlanmasını isteyene ben de yobaz derim. hoş sadece ben demiyorum tdk da bana katılıyor.

yarın biri de çıkıp şey desin, televizyon aptallaştırıyor otel odalarında televizyon yerine radyo istiyoruz. bu ne lan, ben de otel odalarında hatta dünyanın hiçbir yerinde böyle yobaz düşünceli insan istemiyorum onu kime iletiyoruz?
kitap olsa otel odasında çalarım zira alkolü de içeceğim yoksa da içiyorum.

(bkz: o boku yiyen kaşığını da taşır)
kitap okuyan kütüphaneye gitsinmiş, sizde zıkkımlanacaksanız bara gidin amk.

zevk düşkünü günahkarların zoruna gidendir.

kısmetse ülkemizde otellerde mini bar değil mini kitaplıklar olacak inşallah.
Kemalistleri çıldırtacak bir durum olurdu.
hem kitap hem içki olamaz zanneden ibnelerin sözde isteğidir.

olm kitap okumaya meraklı olan zaten yanında taşır kitabını. yoksa ararsın oda servisini kitap dergi vs. istersin. ne bu tantana?

kitabı okurken bir yandan da şarap yudumlamak isteyenlerin canı yok mu lan?
her gittiğim otelde direkt otel müdürüyle görüşüp odalarda kitap bulunması gerekeliliğini dile getiriyorum, sizden de ricam otellerde kaldığınızda bu istekleri dile getirmeniz. teşekkür ederim.
ben içki istiyorsam ne olacak?
insanlar otellere tatil amaçlı veya iş amaçlı konaklamaktadır. Tatil de eğlenmek, dinlenmek için, iş gezisinde ise işlerini bitirmek için oradadırlar.
Kitap okumak isteyen kişi yanında kitabını getirebilir.

Aynı zamanda oteller kısa süreli konaklama yerleri oldukları için Bir kitabı bitirmek zaman alıcaktır. Kitabı otelde bırakmalıdır.

Bunun için daha çok dergi konulur veya gazete konulur.

Biz tatil yapan bütün misafirlerimizin odalarına günlük gazete gönderiyoruz.
hem içki hem kitap olsun. parasıyla değil mi ulan.
otele gidip kitap mı okuyorsunuz ya . enteresan bişiy.
Ben istemiyorum o ne olacak? Evet.
güncel Önemli Başlıklar