bugün

bana mı sordun kısacık şort daracık tişort kısacık etek giyerken yavru.
hala kısa şort ve tshirt giyildiğinde tecavüzün normal karşılandığı bir ülkede ne tepki gelmesini bekliyorsun. ramazan da oruç tutuyonmu onu söyle sen.
Tam bir çomar davranışı..

(bkz: Çomar)
şimdi anladığım kadarıyla erkeklere ucundan giydiriliyor. hani her şeye tepkiniz var ama tecavüzlere yok diye. veyahut kadın cinayetlerine. kadın oldukları için öldürülmelerine. şöyle de sanıyorum ki, bunu savunan kadınlar büyük ihtimalle boş zamanlarında tükürük saçmak yerine eşitliği savunuyorlar.

bir dakika kadın ! dur ! eksileme. diyeceğimi dinle. tecavüzü veya tacizi, kadın cinayetini olumlu bulduğumdan değil bu yorumlar. evet, cahilce, barbarca, hayvanca. fakat buna asıl müdahale etmesi gereken hukuktur, devlettir. şimdiye dek çok defa kadınlar tarafından eylem yapıldı. fakat devletin tecavüzcüye olan tutumu değişmedi. sadece özgecanın tecavüzcüsüne insanlar inanılmaz derecede hiddetlenince azıcık umursayıp müebbet verdiler, gerisini hala salıyorlar. ha bu arada şunu da es geçmemek gerek, Amerikan feministleri, bizdekilerin bir kısmı, genelde erkekler onlara destek verdiğinde sen eril eril konuşma be derler, belirteyim.

ben buradan nereye varacağım ? hani mağduru sürekli kadın olan durumlara böyle destek bekliyorsunuz da aynılar erkeğe olduğunda gülüp geçiyorsunuz ya(üstüne alınan alınsın. fakat ben ne kadar femisint gördüysem erkeğe tecavüz edildiğinde sen zevk de almışsındır, orospu çocuğu, domuz, köpek vs. denildi. öldürüldüğünde, ama erkek olduğu için öldürülmedi denildi.), ben de şu an diyorum ki, siz savaşın kurbanları sürekli erkekler olduğu için, bu ülkede kadınların öldürüldüğü kadar erkekler de ne bakıyorsun lan, sen kimsin amk, şunun - bunun parasını neden 2 tl eksik verdin diye bıçaklandığı için ne zaman ayağa kalkar da, ''eşit bireyler'' olarak, ''eşitliği, kadın - erkek eşitliğini'' savunan bireyler olarak bunlara tepki gösterirseniz, ben o zaman bizlere saygı duyduğunuzu düşünüp o zaman destek vereceğim. başlıkta erilin biri daha fikrini vermeden çünkü onlar da tecavüz etmek ister diyerek ağzımıza sıçıyorsunuz, sonra neden destek yok. veremiyoruz ki çünkü adaş ! twitterde hashtaga katılayım diyorum, eril olarak senin laf etmeye hakkın yok, kadının biri yolun kenarında çökmüş diye iyi misiniz diyorum yaklaşıyorum, çekil be ! cevabını alıyorum, tacizci sanılıyorum insanlar tarafından(based on a true story).

yani kusura bakmayın ama, siz, sizleri destekleyenlere insan gözüyle bakarsanız biz de destekleriz elbette. kadınları seviyorum sonuçta, düşmanlığım yok. ama başlığın sayesinde modern feminizme olan öfkemi kusmuş bulundum, buna vesile olduğunuz için de ayrıca teşekkürler.