bugün

insanın söve söve bir hal eden durumdur. sen ishal olduğunu bilmezsin ve osurayım derken aradan kaçıp gelir cıvık birşey. o sırada donunu kurtardın kurtardın kurtaramadın artık götü boklu tabiri cuk diye oturur o ana.
freni patlamış kamyona benzer.
utandırır.
arabayı viteste unutmak gibidir, ayağın bir anda debriyajdan çekildiği ana benzer.
görsel
ishal olmuşsanız çok zorlamamak gerekir. önce hafif bir ses sonra bi cıvıklık hissi yasatır .
(bkz: kaş yapayım derken göz çıkarmak)
götünün ayarı gevşemiştir, acilen bakıma alınıp vidaları sıkılmalıdır. bu "sıkılmalıdır" yazanı birde cep telefonlarında yazınca durum daha vahimdir.
küçükken başıma gelmiş olaydır. küçükken, küçücükken..
insanı osurmaktan soğutan rezil durum. bana olmaz demeyin, şansınızı zorlamayın harbiden sıçarsınız. evet, sıçtım oradan biliyorum.
cırcırken kaçınılması gereken hareket.
(bkz: iğrenmekten gebermek)
(bkz: http://bit.ly/Hn3Mbk) videodaki kadının yaşamış olma ihtimali olan durumdur.
hayal kırıklığına uğramanın resmidir, en ulvi duyguların dışavurumudur.
osuruk bokun dumanıdır sözünü doğrulayan olay.
-ay gotum kaydı! Yanlıslıkla sıctım.
üzerine bir de öğretmenin * kalorifere oturttuğu talihsiz olay. sıcağı yiyince kokuyu hayal edebilirsiniz..
Kaş yapayım derken, göz çıkarmak.
tehlikelidir, özellikle mide sendromu ve bilimum enfeksiyonlarında osurmadan evvel düşünmek gerekir.
herkesin başına gelmiş olan durumdur.
her insanın başına gelebilir fakat bir o kadar vahim ve acı bir olaydır.
çok vasat bir durumdur. düşman götüne adeta.
ihsalken başa gelmesi muhtemeldir. ki dünyanın en zor şeyi ihsalken osurmak olmalıdır.
bi arkadaşımın otobüste başına gelen olaydır. evet artık görüşmüyoruz. *
Götünüzün size oynadığı bir oyundan ibarettir.
Götünüz size kalleşlik yapmıştır ve o güzelim külotlarınızı veya boXerlarınızı bok içinde bırakarak rezil ve kepAze olmanıza neden olmuştur.
beyler bayanlar götünden korkmak deyiminin kaynağı böylece açıklanmış oldu.
Seneler boyunca sevgili arkadaşım Hasret'in "aşkta risk almakta neymiş asıl risk ishalken osurmaktır" deyim her seferinde lafı gediğine oturttuğu espridir.
pimlerin gevşediğinin alametidir.
güncel Önemli Başlıklar