bugün

ben şahsen vermem çünkü yönetemezler. osmanoğlu olunca millet aha fatih geldi kafasıyla oy kullanmazlar yani.
Akp ortadan kalkarsa ve osmanlı partisi kurulursa %30 a yakin alabilcegini dusunuyorum.
%0,1 aslında onu bile bulamazlar. bu millet goy goy sever, politika falan umrunda değildir, çıkarı ters dönsün osmanlının anasına avradına günlerce söver.
Türkiye ye gelmiyorlar ki parti kurulsalar dedirtecek durumdur.
Ak parti tabanına şöyle sesle inecektir;

- bunlaaaarr benim dindar basımı köle yaptılar,
- bunlaaar benim güzelim imparatorluğumu koruyamadı, batırdılar,
- bunlaaaar ayakları baş, başları ayak yaptılar,
- bunlaaar benim türk kardeşimi örselediler...

Tabi bu taban nasıl fetoşu bir günde düşman ilan ettiyse, bir gündede osmanlıyı edeceği için sorun yok. Oy falan alamazlar yani.

Çünkü tek bir adamın ağzından çıkan herşey hepsinin tek düşüncesi.
3'ün 1'ini alırlar bu saatten sonra, kim sallar osmanoğullarını...

misal mehmetoğlu'ndan, ahmetoğlu'ndan bi farkı yoktur...
bu partinin ömrü uzun olmaz, çünkü partinin ismi çürük. (o.ç.p )= tövbe tövbe insanin aklina kötü kötü seyler geliyor. mesela; OROSBU çOCUKLARI PARTisi oysaki partinin ismi osmanli çocukları partisidir.
(bkz: az ötede oynasınlar)
Bütün oyları toplamı yüzde 1 lik tabanı oluşturamayan partiler kervanına katılırlar.
adamların bi iki facebook hesabı var, altın döşenen methiyelere bakılırsa şaka maka barajı bile geçebilirler.
(bkz: osmanoğlu hastanesi)
Bir de namaz kılıp allah derlerse yüzde 30'a kadar yolu var.
en azından oy verecek 5-10 milyon insan rahat çıkar. türkiye'de salak mı yok? açık ve net.
barajı geçmekle beraber, pek çok makarnacının kafasındaki osmanlı torunu imajı da değişecektir. aslında daha çok şaşıracaklardır.
Eğer sadece Ataları vahdettinin torunu neslişah osmanoğlu gibi hanfendiler olanlar oy verirse sıfır olacaktır.
Zira osmanlı benim atam diyen çomarların anaları yarım dünya vücutlu, erkeğe türban takmışsın gibi görünen dişi çomarlardır.
Osmanlı sizin atanız olsa biraz onlara benzerdiniz mantıken.
Neslişah osmanoğlu:
görsel
milletin gerizekalılığına paralel en az %50.
Dengeleri değiştirme ihtimali olan oy oranıdır eğer hanedan ailesi bir parti kuracaksa bunu kesinlikle medyatik yüzü olan örümcek kafalı şehzadeler yapmamalıdır şehzade osman selahaddin gibi adamlar yapmalıdır.