bugün

Cariyelerin tatlı telaşı
(sadece cariyeler içindir. Padişah olsan bile giremezsin!! ) adlı sayfa kurulup, yanına kalpli böcüklü emojiler konulurdu.
sultan 2.mehmet.

hayırlısı ile yarın @istanbul.

2633738 begeni 839738 yorum.
4. murad sizi sigarayı bırakma etkinliğine davet etti.
fatih sultan mehmet istanbul yakınlarında.
veba hastalığğına farkındalık yaratmak için 1 kova zem zemi başımdan döküyorum.
100 beğeni gelsin rodos seferine katılcam.
görsel
istanbul içi gizliliğe önem veren titiz dürüst kendine güvenen bayanlar mektup yazın adresim
.. Olabilir.
sadrazam: deyyusun biri sancağımızı yakmış devletlüm
padişah: tiz vurun kellesini
sadrazam: abazalar icabına bakmış zaten efendim
padişah: seviyorum şu adamları ya.
padisahin dürttugu cariyeyi biz durtemezdik.
5 dakika önce..

padişahımız sultan süleyman yeni bir ileti paylaştı..

yeniçerilerin maaşlarına % 10 zam yaptım hayırlara vesile olsun

Beğen · yorum yap · Paylaş

1.561 kişi bunu değendi ------- başlıca yorumlar..

ileti yorumu 1 : şehzade mustafa : isabetli bir karar olmuş yeniçerileri kutluyorum.

8.521 kişi bunu değendi.. beğen yanıtla

yeniçeri hasan ağa yanıtladı.. 102 yanıtlar... başlıca yorumları gör

alt yorum 1: yeniçeri hasan ağa : şehzade mustafa diyenler ? 11.216.458 beğeni..

alt yorum 2: gül ağa : allah, sultan Süleyman han'ı başımızdan eksin etmesin. 4.768 beğeni..

alt yorum 3: yeniçeri hüseyin çavuş: la gül ağa sen yeniçeri bile değilsin amk. 16.543 beğeni..

ileti yorumu 2: lalezar hatun: bir kerede benim yorumumu beğenin. 9.217 beğeni

ibrikçi başı turgut ağa yanıtladı.. 12 yanıtlar

alt yorum 1: ibrikçi başı turgut ağa : memeni göster.. 102.562 beğeni..

alt yorum 2: zampara nuri : ahaha bu yorum tutar.. 1.232 beğeni..

alt yorum 3: kerhaneci lütfi ağa : bizimle çalışmak istersen kapımız açık gülüm.. 5.672 beğeni.

alt yorum 4: lalezar hatun : sağol canım benim başım bağlı şuan haremden yazıyorum. 876 beğeni.

alt yorum 5: sultan süleyman : lan o kız benim gelinim. hepinizin kellesini alırım ama tabi sor..

alt yorum 6: ebu suud efendi : hünkarım bu tür konuşmalar kesinlikle caiz değil. bunu söyleyen ve isnat eden tüm kişilerin devlet bekası için katledilmesi vaci.. sultan süleyman bunu beğendi

alt yorum 7: sultan süleyman: pek kıymetli hocam ebu suud efendi verdiğiniz fetva ile beni bir kez daha huzura ergirdünüz allah sizden ve telabelerinizden razı olsun.

alt yorum 8: kapıcıbaşı lokman ağa: şehzade selimi sevmeyenler ? 456 beğeni

alt yorum 9: sultan süleyman : bhey gafil ben burda ebu suud hoca efendimle sohbet eder iken senin araya girip konuyu dağıtman haddin midir. sen kim oluyorsun ki benim şehzadelerim arasında ayrımcılık yapıyorsun. her kim ki benim hanedanımdan birine laf eder işte o za..

alt yorum 10: ebu suud efendi: hünkarım vaci.. sultan süleyman bunu beğendi

alt yorum 11: sultan süleyman : hay ağzına sağlık hocam bende onu size soracak idim. hocam isterseniz çıkın gelin. sevdiğiniz yemekleri yaptırdım. o sevdiğiniz gül şerbetinden de var.

alt yorum 12: ebu suud efendi: ikindi yaklaşıyor hünkarım sizde yakinen biliyorsunuz ki orta namazı kılmamak veyahut kazaya bırakmak büyük günahtır. kılıp hemen gelcem.
.........................

5 dakika önce..

sultan süleyman yeni bir ileti paylaştı..

'\\\\\\\' hanedanımızın mensuplarına dil uzatan, onlara tahrik edici sözler söyleyen, ve de bunları tasdikleyen kişiler tez tescil edilip yakalanacak.. her gafil için 100 akçe verilecek \\\\\\

3 yanıtlar..

kerhaneci lütfi ağa: vallahi ben ironi yapmıştım hünkarım.. ben zaten feykim. kerhane nedir bilm.

bostancı mehmet ağa: hünkarım, emriniz üzere bu zındığı yorum yaparken yakaladım.. ironi mironi diyor ne yapmamı buyurursunuz hünkarım..

sultan süleyman: ulan amıklar ebu suud hocamla bi konuşturmadınız. ebu suud hoca bunu beğendi.

sultan süleyman: ooooo hocam isminizin sonuna hoca getirmişsiniz yakışır hani.
Karşı düşmanın facebook hesabını hack lemek isterlerdi kesin.
Fatih Sultan Mehmet - Konstantinopolis bir gönderide etiketlendi.
imparatorunuza Söyleyin. Şimdi ki Osmanlı Padişahı Öncekilere Benzemez. Benim Gücümün Ulaştığı Yerlere, Sizin imparatorunuzun Hayalleri Bile Ulaşamaz.

Beğen Paylaş 10 saat önce, mobil ile ·
Çanakçı Rüstem, Nazlışah Hatun ve 87123 kişi daha bunu beğendi.
"Venedik kralı sizi dürttü." (Kanuni'nin hesabı.)
kapatilirdi. Bu kadar ahlaksizligin dondugu bir ortamla alakali olarak ayni zamanda halife de olan padisah ne yapacakti ki baska.
hürrem sultan ilişki durumunu karmaşık bir ilişkisi var olarak değiştirdi.
belgrad yolunda haçlı saldırısı var. oradan gelmeyin.
Fahit sultan Mehmet

"istanbul' u feth etmekte"
ikinci Abdülhamid, Theodor herzl'i yine siktir etti.
kanuni sultan süleyman rodos adasında etiketlendi.
at harem with cariye's

tanıyor olabileceğin kişiler: mihrimaden sultan yeniçeri hasan devşirme hüseyin
eflak-boğdan prensi padişahımızın duvarına küfür yazdı, tez vakitte sefere çıkıla...
Tahtta otururkenki çekilen fotoğrafın paylaşılması, beğenenlerin arşüdük, papa, derebeyi vb. olması.
tımarville diye bir uygulama olurdu.
4 üncü murat seni dürttü.kanunu sltn slymn seni arkadaş eklemek istiyor.hürrem sultan okey oynuyor.