bugün

sabah radyodan yarımyamalak duyduğumda o değildir dedim geçtim ama sol framede adını görünce emin oldum.
çok fazla hayatımıza dahil olmasa da bi çok insanın sevdiği biriydi siyasi görüşü ne olursa olsun güzel bi kişilikti.
allah rahmet eylesin. sevenlerinin duaları seninle.
küçükken herkesin sevdiği adammış, ben pek hatırlamıyorum çok küçüktüm. küçükken çok küçükmüşüm. birisi ölünce herkesi seviyoruz birader, hangi yönünü sevdik? ne iyi bir şarkıcı, ne iyi bir oyuncu, ne de iyi bir siyasetçiydi, hatta çok kötü bir siyasetçiydi. sırf gıdısından sevilir diye sanatçı yapıyoruz.

aklımda kalanlar; bir bir biribirilerine falan fistan, öyle sarhoş olsam ki, göbeğini kaşıyan adam, trt'deki dizisi, nurgül yeşilçay.

akp istanbul milletvekili osman yağmurdereli, allah'tan rahmet.
türkiye'nin bir döneminde kendinden oldukça söz ettirmiş, yapımcısı olduğu dizilerin çok izlendiği ve son 1 yılında da akp milletvekili olmuş kendisine allah'tan rahmet ailesine de başsağlığı dilediğim sanatçı kişidir.
geçen aklıma geldi tutturdum "oy tombulum tombulum ,yoldan geldim yorgunum" diye. malum mu oldu ne...
allah rahmet eylesin.
çocukluğumdan beri ekranlarda karşılaştığım, her daim güler yüzü ve neşeli halleriyle hatırlayacağım şişman amca. allah rahmet eylesin.
her devrin adamıydı oldugune uzuldum desem yalan olur. samimiyetine pek kimse inanmamıs ki oldukten sonra arkasından barıs akarsu yada diger sanatcılar gibi yas tutulmadı.
gani gani rahmet dilediğim insan. *
bazılarına inat göbeğini kaşıya kaşıya ölüme gitti.

(bkz: mutlu musunuz)
samimiyetsiz ve iki yüzlü toplumun aynasıydı. öldü. üzüldüm mü? hayır. mutlu muyum? hayır. güngören de ölen 17 masum ve konya da pisi pisine can veren 18 kız çocuğu varken bu tip biri için üzülmeye değer mi? bence değmez.
yaşarken kanser olduğuna insanları bir türlü inandıramamış kişi. hatta seda sayanın programında da söyledikleri insan olanı yaralayacak cinsten.

videosu için:
http://www.ensonhaber.com/news_print.php?id=143587
(bkz: badem gözlüm)
ölümle erken kucaklaşan en iyi yapımcılardandı.
vefatıyla sevenlerini üzmüş yapımcıdır. Allah rahmet eylesin..
ps: bu arada kanser olduguna inanmayan kişiler için yeterince ikna edici olmustur herhalde.
herkesin teker teker gittiği şu hayatın bizden aldığı bir usta daha. allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
çogu insan tarafından akp milletvekili olunca nefret edilmeye başlanan vefatıyla birlikte kör ölür badem gözlü olur felsefesine nail olmuş insan.
lisedeyken kekemeymiş.
öldüğüne üzüldüğüm, yapmacık olmayan gercekten içten ve samimi olan bir insandı. mekanın cennet olsun.
r.i.p olmuş ve akpnin milletvekili sayısını bir azaltmış filim ve dizi yapımcısıdır.
kör ölür badem gözlü olur atasözünü ülkemizde ne kadar çok benimsemiş insan olduğunu bize gösteren yapımcı.
ölümüyle ilginç bir şekilde bazı kişileri sevindirmiş olan devlet sanatçımız.
kim ne derse desin bir döneme öyle ya da böyle imzasını atmıştır. yıllardır çıkmayan hep engellemelere maruz kalan, önemsenmeyen telif yasasını çıkarmayı başarmıştır. sanatçılar arasında hemen hemen sevmeyeni yoktur. milletvekili olmak istemesinin en büyük nedeni de zaten sanat dünyasınn sesi olmak istemesidir. siyasi tercihi nedeniyle körü körüne eleştirmek kötülemek cahillikten öte bir davranış olamaz.
allah gani gani rahmet eylesin. iyi bir insan tonton bir adamdı.
erken yaşta aramızdan ayrılan yumuşak başlı, güler yüzlü yapımcı ve milletvekili. toprağın bol olsun osman abi.
Allah rahmet eylesin. Türkiye 'nin en değerlilerinden bir kayıp.
nihat genç'in kendisi için yaptığı mükemmel yorum ile nasıl biri olduğu iyice anlaşılan kişidir. tonton olması, babacan olması bazı gerçekleri değiştirmez. he bide aman ''ölmüş adam hakkında'' tarzı geyikler de yapmayın. zira ölüm gerçekleri değiştirmez..

http://www.youtube.com/watch?v=A2mhNv--QZw
iyi adamdı.
ben çok severdim yahu.
neden bilmem ama cidden çok severdim.
Allah rahmet eylesin.

vekil seçildiği zaman kilosuyla dalga geçmek için "ona mecliste 2 koltuk versinler" diyen aynı ülkede nefes almak zorunda olduğum nefisleri ağır basan bireylere buradan el sallıyorum.