bugün

osman pamukoğlu'nun chp'yi eleştirdiği yazıdır. özet geçmiş paşa.

--spoiler--

Ortadoğu ve Türkiye'deki Amerikan çıkarlarının hizmetkarı ve beslemesi AKP rejiminin Adalet Bakanının eşkiyabaşını ada hapsinden kurtarmak için PKK nın meclisteki örgütüyle yapacağı görüşmeyi bir nebze anlarız da, şu ana muhalefet denilen partinin yediği hurmaya ne demeli?..

CHP'nin tepesindeki zatın ikide bir "Toplumsal mutabakat, genel af, Kürt demedim Türk de demedim" laflarını herkes kanıksadı ve "vicdanı red" için kanun teklifi vermeye hazırlanırlarken birden aşağıdaki kanun teklifini meclise sundular: "Siyasi partiler Türkçe'den başka dillerde de faaliyetler de bulunabilirler"

Eğer Türk Ulusu, adım adım bizi bölünmeye götüren bütün bu yaptıklarınızı sizin yanına bırakır ve sizi meclise girmekten men etmez ise, bırakalım o zaman ne olacaksa olsun..

Atatürk, yüzünüze tükürürdü sizin gibilerin demiyeceğim.. Çünkü sizin gibilere neler yapacağını Atatürk'ü gerçekten iyi tanıyanlar bilirler.. Ben söylemeyeyim!..

Su kabakları, her geçen gün öfke doğuruyor..

--spoiler--

osman pamukoğlu
hak ve eşitlik partisi
genel başkanı
%10 barajını geçicez dedikten sonra aldığı %0,28 oyla hala siyaset yapan kişinin yazısı.

edit: bu kadar çok eksileyeni görünce sormadan edemiyorum ulan bu kadar çok seviyodunuz da adama niye oy vermediniz.
hakan şükür, şamil tayyar, mehmet metiner, hasip kaplan, sırrı sakık, mehmet şimşek, bülent arınç gibilerin olduğu meclise giremediği için sözlerinin doğruluğu inkar ediliyor bir insanın.

sanki daha adil ama böylesi. bir şu saydıklarıma bak bir de paşa'nın adamlığına... eşyanın tabiatına aykırı.
hala bu kişiyi ciddiye alanları görmemizi sağlamış başlık.
türkiye'de askeri ile birlikte teröristlerle çatışmış bir komutanın, chp'nin iki yüzlü bir parti olduğunu bizlere tekrar göstermiş konuşmasıdır.
chp lilerin yine çıldırmasını sağlayacak yazıdır.osman paşanın dediği gibi akp ülkeyi adım adım bölünmeye götürürken chp de ondan geri kalmadı.
Bilgisayarlı seçim sisteminin olduğu ülkede siyasi başarısızlığından söz edilemeyecek bir partinin lideridir, meclisteki stepne partilerin ve hala sağcılık solculuk gibi küflenmiş değerlerin düşmanı olup ne mutlu türküm diyene demekten şaşmayan bir komutandır.
gerçek bir kahramanın, milliyetçinin yazısıdır.
onu bunu geçtim de hala ülkenin birliği diyor adam. Lan bu ülke ne zaman birlik oldu da birlik bozuluyor onu çözemedim. Evet atatürk dönemi de dahil bana bu ülkenin birlik olduğu bir dönemi bildirecek olana kibele tanrısı şeklinde osman pamukoğlu biblosu vereceğim.
tunç yürekli türk ün yazısıdır. birde şu vardır;

--spoiler--
'Bu topraklar boydan boya 20 yaşındaki çocukların mezarlarıyla doluyken bedelli askerliği gündeme getirmek ve hemen arkasından da vicdani ret tartışmalarının başlatılması nankörlük ve vicdansızlıktır.'
--spoiler--