bugün

gun gelecek insanlar aa benim bokum yarim metre oo daha buyuk seninki ne oyle kopek boku gibi diye birbirlerine hava atacak.
cunku yedigi yemegi ictigi alkolu hep hava icin yapiyor. onlarla hava atiyor ya.

oruc tutmiyorum ben yha. cok rahatim her yerde de yiyip iciyorum. diye yiyip icip ortada hatta size oyle bakip davrananlar var.

babane lan bana mi tutuyon orucu. tutmazsanda bana ne.
Hiç karşılaşmadığım kişi tipi. Yazarın heralde kafasına oruç vurdu halüsinasyon görüyor. Kim böyle bir durum ile hava atabilir ki.
Oruç allah ile kul arasında olan bir ibadetdir. Bunu çok iyi bilen küçük ve vasat beyinlerin, sadece kendilerini avutma yöntemidir.
kuzenimin yaptığı şey. sanki allaha kafa tutuyo. tavşan dağ hesabı.
allah'sız olmayı bir halt bilen erememiş ergenlerin işidir efendim.
En başta ilkokul seviyesindeki Türkçe'yi doğru konuşmayı becerdikten sonra ilgilenilebilecek problem.

(bkz: oruç tutmamakla hava atmak)
Bunu yapınca sinir olacağım insan tipi. Bir yandanda "günahı onun boyuna" dediğim olay.
ateist=ergen.
dine laf atmak isteyenler işleri bunlar öyle oruç tutuyorum ben diye hava atan aklı başında insan olmaz.
- ben tabiki oruç tutmuyorum eray. O ney öyle bağnaz bağnaz ıyyyyyh.
+ bende tutmuyorum melisa. Ağız kokuyor öyle cahiliye cahiliye bi imaj falan yok artık yaa.
- ayy eray ne kadar farklı bi kafa yapın var.
+ öyle tabii camii falan da işim olmaz ayak kokuyor halılar falan.
- ohaaa erayy müthişsinn devamm et..
+ evet yani din zaten kişinin afyonudur melisa benim babam ateist annemde deist.
- vovvv şettt. Çok havalısın eray.

Gece uyumadan önce eray..

+ allaaam töbee töbee binlerce töbeeee affet sen beni töbeeee.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)

nasıl ki oruç tutmak aferin yada hürmet edilecek bir saygıyı hak etmiyorsa, oruç tutmamayı da karizmatiklik olarak algılamak ancak tuttuğu oruca aferin bekleyen kişilerin tamir edilmesi gereken ego problemidir.
hazir tatil ve bayram yaklasmisken sayilarinda artış beklenen vakalardir.