bugün

ortaokul sıralarında yaşanan, mektuplaşmalarla vücut bulmaya çalışan, ürkek adımlarla büyüyen, çoğu zaman güzel kızların ıslak saçlı, ter kokulu elemanlara kesik olduğu had hudud bilmez sevdalardır.
büyük çoğunlukla hüsranla sonuçlanır.
sağlık olsundur.
liseye geçince kolaylıkla unutulur.
genellikle sınavdan sonra biten aşklardır. liselerin belirlenmesiyle birlikte lise aşkları başlamaktadır, ama az bir çoğunluk * lisede de bu aşkı sürdürür.
ilkokuldaki son aşk belki unutulmaz ama ben sonuncusu hariç çoğunun ismini unuttum.
erkekler için küt ve siyah saçlı kızların bütünüdür. yüzde 90 ihtimalle aşık olunan kız küt saçlı ve esmerdir. *
çocukluktur.
ilkokul ve ortaokul aşkı diye bir şey olamaz çünkü o yaştaki bir çocuk aşkı tam olarak kavrayamaz.ancak lise çağlarında aşkı da yavaş yavaş kavramaya başlayan insan güzel ve fırtınalı bir liseli aşkı yaşayabilir.liseli aşkları genelde unutulmaz olsa da sadece unutulmamıştır.öyle tekrar geri gelse, çok özledim falan filan durumu yoktur.
anılarda kalmıştır, orda kalmalıdır.
içinde cinsellik olmayan saf aşklardır.
(bkz: masumiyet)
nedendir bilinmez duyduğum tüm hikayelerde -kendiminki de dahil- aşık olunan kişi karşı sınıftaki okumaktadır.
unut gitsindir.
Unutulmayan aşklardandır.
ortaokulda sıra arkadaşım msn'den birine aşık oldu. kızın attığı fotoğrafı bir hafta sonra ingilizce kitabında gördük. çocuk yıkılmıştı.
lise aşkı kadar etkili değildir.
hay ne amelece hareketler di ama lise unutturuyodu iletişim kurmak için silgi isterdik.
arkadaşlar bir sorum var konu önemli
kızlar sorum size diyeim ki sevdiğiniz bir çocuk vardı eskiden güzel bir kızsınız ama sizi reddetti siz bu çocuğu unutmuydunuz?
yani unuturmuyuz derken elbette unuturdunuz ortaokulda olan birşeyi ama aklınızda biryerlerde ukte kalırmıydı?

konu çok önemli herkes lütfen fikirlerini yazsın. fikirlerinize ihtiyacım var.

not: gönül meselesi