bugün

aslında sebep vardır da sebep yok der, ayrılmak istemek yeterli bir sebeptir der, siktir etmek gerekir kendisini. çok söverim ben buna, ulan diye başlarım, sonra siktir ederim.
en iyi ihtimalle sıkılmıştır.
en kötü ve yüksek ihtimalle de başkası vardır.
insan fıtratının bozulduğunu göstergesidir. daha bir erkek ve kadının bir araya gelip ne yapacağını bilemeyecek kadar tahripkar.
--spoiler--
aldatıyor.
--spoiler--
başkasını bulmuş olabilecek olandır.
diğerinin görmediği yüzlerce sebepten haberdar olan sevgilidir.
aynen çok çekmişimdir bunlardan ya of ulan of 2 sene önce böyle bir olay yaşamıştım.
Diğerine göreceği sebep sunmayı, yaşanılan onca şeye rağmen yapmayan, soysuzun biridir bu, siktir ederim ben bunu.
sebebi vardır mutlaka olmadı başka biri.
kendi kendine triplere girmek isteyen , hayatında acının ne demek olduğunu yeniden hatırlamak isteyen sevgilidir . bir nevi blöf yapıyordur , o yüzden ayarı verip ayrılınası sevgilidir .

(bkz: yol ver gitsin)
muhtemelen ayrılmak için yüzlerce sebebi olupta bunları anlatmaktan çözüm aramaktan bıkmış, vazgemiş olan sevgilidir.
sebep sunmuyorsa sizden bir hayli sıkılmıştır. heyecan istiyordur.

aldatıyor da olabilir bu kişi. seven insan asla ama asla bırakmaz. tartışma olur kızar bağırır ama asla ayrılık lafı çıkmaz ağızdan. hal böyleyken durduk yere bunu diyorsa sihtir edin gitsin. cidden umursamayın. döner gelir o. kesin gelir.
Şimdi bu işin heyecanını sikerim ben, sıkılmasını da sikerim, sen sebepsiz yere gidiyorsan, seni de yaşanılan onca şeyi de sikerim, bedeli de ödetirim!
kendi sebebini sadece kendisi bilip sebepsiz gösteren sevgilidir.
fantazi peşindedir. gurur yaparsa düz duvara tırmanır pişmanlıktan. yapmazsa ipe ipe geri gelir.
kendine yeni manita bulmuştur.
bütün ilişkilerimde başıma geldi. istisnasız her seferindede geri dönmek için yalvardılar pişman olup. kabul ettimmi peki? ettim.
egosunu şişirtmek istiyodur.
pek çok ilişkide başa gelir, bunu genelde hatun tarafı yapar sonra da geri gelir, sonra da kabul edilir, ama bir süre kullanılıp, sonra siktir edilmek için yapılır bu iş. intikam soğuk yenen bir yemek, değersiz sevgili hunharca kullanılıp, becerilip atılacak bir metadır sadece.
sebep vardır. özellikle bu cümleyi kuran kişide.

- arif neden ayrılıyoruz, ben sadece seni sevmiştim, başka bir şey yapmadım
+ * çat - dıt dıt dıt
- arif böhüüüüü
(bkz: ada ben ayrılmak istiyorum) *
o halde sebep yokken ayrılmış olursunuz. kasmamak lazım.
ilgi bekliyor demektir.
sebep başlı başına senin 'ortada sebep yok' demendir belki de.
sıkılgan sevgili.