bugün

Gönülden hdp gibi partileri destekler, sorsan onlardan iyisi de yoktur hatta. Yazık valla oç olmaya bayılıyorlar
Türk düşmanı olmak.
savunduğu ideoloji ne olursa olsun karşısındakini itham için ;

-senin maaşını kim veriyor ? demektir.

hayatında bir baltaya sap olamamış angut, der ki maaşın nereden. bu it, zamanında millet ders çalışırken karı kız peşinde kumar, içki peşinde koşmuş sonrasında da ailesine , memleketine beş kuruş faide vermemiştir. hasbelkader torpille girdiği memuriyet ile çalışan halka sallar durur. kah bir sapık cemaat eliyle beslenir, kah çevresindeki zındıka zihniyet kemistlerle. biryerlerden de nemalanır ki karşısındakini kendi gibi zanneder.

rızkı veren allah kavramını da unutmuştur. kula kulluk ediyordur ki alemi itham ede öyle. tükürsen tükürüğüne yazık.
Dine allaha peygambere ve bu ülkeyi kuran ve gelismesi için çok ugrasan atatürke küfretmek.
fatih sultan mehmet hazretlerine iftira atmak..
(bkz: osmanlıya arap demek)

bi de bu başlığa kim ekonomi tagı koydu lan.
birilerine durduk yere orospu çocuğu demek. durduk yere! mesela anlamsızca girilen tartışmalar, futbol yorumları, her türlü dini ve siyasi söylemlerin sonunda birilerine orospu çocuğu demek de, orospu çocuğu olduğunu belirtir. sonuçta bilgin dahilinde bir durum.
şereften yoksun türlü türlü hareket sergileyip masuma yatmak.
her fırsatta osmanlı devleti'ne veya padişahlara veya atatürk'e laf atmaya çalışmak.
Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar ovv hadi hakem dövelim hadi otobüs kurşunlayalım nasılsa Karadeniz çomarı delidir ne yapsa yeridir.
Leyla ile mecnun dizisini yayından kaldırmak...
hangi peygamber olursa olsun hakaret ve küfür başlığı açmak hakkında yada tanım yazmak. iş bunu yapan ağır ve katıksız orospu çocuğudur.
görsel
görsel
budur.
sabah kalktım, hazırlandım ve işe gitmek için evden çıktım.ara sokaklar tamamen karla kaplı ike ana caddeler yarı erimiş yarı erimemiş kar balçığı ile kaplı.durağa gittim ama otobüs gelmiyor, 10 dakika,20 dakika,30 dakika.... gelmiyor.mecburen tabanvaya binip yola koyuluyorum, araç sürücüleri genelde dikkatli zira yollar bildiğin balçık kıvamında bir madde ile kaplı ve insanların çoğu kaldırımlardan ite kaka yürümeye çalışıyor.trafik lambalarının olduğu kesime yaklaşıyorum araçlar genelde yavaş gittiklerinden sorun olmuyor zaten derken yukarıdan aşağı son sürat bir doblo geçiyor, ben nisbeten içeriden yürüdüğüm için sıçrayan pisliği görebiliyorum ama kaldırımın ucunda veya yolun kenarında yürüyenler benim kadar şanslı değil.birçok insan tarafından bilinen bütün küfürler ediliyor ve bende sessizce katılıyorum buna.

tanım : kendisinden başkasını düşünmeyen insanların her hareketi orospu çocuğu olduklarını belirtme yoludur.gideceğin yere 2 dakika sonra ulaşsanda annene, kız kardeşine hatta tüm sülalene küfür ettirmesen olmazmı sayın o.ç.

not : eksileyen sığır = doblocu
açık eksilemek.
bu aralar ve çok uzun zamandır gazi mustafa kemal atatürk'e saldırmaktır.

direk benn en kefaşe orospuyum demektir. bak bak burda çocuğudur demedim.

bu sıfatı hak edecen çok adam kadın var.

ama bu sıfatı kullanmak doğru değil.

dilimize yerleşmiş öküzlüklerden bir diğeridir. azaltım ama zaman zaman ben de kullanıyorum bu sıfatı.

ki orospuluk dünyanın en eski mesleğidir. orospunun kadını erkeği olmaz. dünya çok gelişti illa bunu yatarak yapmaya gerek yok.
çok daha aşşahılık yolları var orospuluğunç

şimdi karşındaki orospu, orospuluk yapıyor diye, annesini niye gömüyorsun. annesini nerden tanıyorsun.

doğrudan oorrrrrrooosssspuuuuuuuuuu dersin biter olay. orospulara orospu diyelim, annelere dokunmayalım.
parasızlığını bildiğin kişiden borç istemek.
insanları menfaat uğruna kullanmak.
Her çağırdığında yanında bittiğin biricik kahkanın sana "ben gelmiycem ya" demesi.
1.50 boyunda olmasına rağmen hala uzun erkek veya kadınlardan hoşlananlar. açık ve net
her defasında" kandırıldım" demek dibidir mesela..
annesi konsomatris kişilere verilen isimdir.
bu aralar ve çok uzun zamandır gazi mustafa kemal atatürk'e saldırmaktır.

direk benn en kefaşe orospuyum demektir. bak bak burda çocuğudur demedim.

bu sıfatı hak edecen çok adam kadın var.

ama bu sıfatı kullanmak doğru değil.

dilimize yerleşmiş öküzlüklerden bir diğeridir. azaltım ama zaman zaman ben de kullanıyorum bu sıfatı.

ki orospuluk dünyanın en eski mesleğidir. orospunun kadını erkeği olmaz. dünya çok gelişti illa bunu yatarak yapmaya gerek yok.
çok daha aşşahılık yolları var orospuluğunç

şimdi karşındaki orospu, orospuluk yapıyor diye, annesini niye gömüyorsun. annesini nerden tanıyorsun.

doğrudan oorrrrrrooosssspuuuuuuuuuu dersin biter olay. orospulara orospu diyelim, anneler dokunmayalım.

misal şöyle başlık açan itler, (bkz: cuma namazına gitmeyecek sözlük dürzüleri) direk kendilerini belli ederler.
bunlara yanıtı orda verip bu itlere prim yaptırmayın.

şu veya başka uygun yerlerde sokup çıkartın bu itlere. (bkz: trol başlıklara entry girmeyin kampanyası)
http://www.kskcarsi.org/2...eden-ebubekir-ozturk.html

şu adreste bi grup ihtiva eder.