bugün

yanlış yapan kızdır...

daha doğrusu çelişkili davranıyordur. ben bakıyorum...

çatalını gösteren kızın o çatalın altında ne olduğunu hayal ediyorum. mini giyenin yukarısında.

bu bakışlardan pek çoğu da mutlu aslında. rahatsız olanlar da giyinmesin bence
muhtemelen bakanları beğenmemiştir, hele bi beğensin; nasıl oral seks yapıyo şaşar kalırsın.
Büyüklerinin sözlerinden çıkmayıp gösterip fakat elletmeyen tiplerdir. Bakınca rahatsız olurlar lakin bakılması için giyinirler. Günahlarına ortak edip cehennem azabında el ele yanacağımız günleri iple çekiyoruz.
senin bakışlarından rahatsız olan kızdır.
ferrarilinin bakışlarından rahatsız olmaz.
türkiye de son zamanlarda artış gösteren toplumdaki çürük bireylerdir. toplum tarafından kabul gören kılık kıyafeti kuralı vardır. hiç bikini ile okula giden kız gördünüz mü? arabistan değiliz ama hollanda da değiliz. her ülkenin kendine göre kültürü vardır. bizde son yıllarda gay modacılar, evlilik dışı dünya ya gelmiş feministlerin ve yancısı olan gay erkeklerin yâni sıra kendini özgürlükçü olan tanımlayan kitlenin bu tarz giyinen kızları pohpohlayıp haklı çıkarma çabası var. biz erkekler şort giyerken bile yanlış anlaşmasın diye tedirgin olurken ülkedeki bazı kesim teşhirciliği normal bir şey gibi alıştırmaya çalışıyor.
isteyen istediği gibi giyinir. ister başörtüsü takar, isterse mini etek giyer. bugün kampüslerde ve sokaklarda iki kesimden de örnekler vardır. Toplumun ana meselesi de yaşam tarzı ve giyim tarzı filan değildir. insan bedeni üzerinden de yorum yapmak ahlaksız bir davranıştır. Bir grup Siyasal islamcı, dogmatik düşüncelerine toplumu özellikle gençleri itaat ettiremedikleri için sinir krizi geçirebilir. o da onların sorunudur.
Geçen gün acayip göğüs dekoltesi yapmış bi kıza bakıyordum, hatta yanındaki arkadaşı olan çocuk da bakıyordu, sonra bana bakıp güldüler ve kız montunu giyip önünü kapattı. Sonra ben de onlara bakıp güldüm. Normal şeyler bunlar.
isteyen istedigini giyebilir. Cok acik giyiyor diye orospu demek hic hos degil kadinlara.