bugün

Aşık olmanın en extreme durumudur. Sağdan soldan 'orospu lan bu kız' lafları arasında seversin sessizce. Çıldırırsın nasıl olur diye ama iş işten geçer, aşık olmuşsundur artık. Gördüğün, hissettiğin mi? duyduğun mu? Beyin amcıklaması yaşarsın sürekli. bunun kadar zor durum görmedim hayatta birebir yaşamışlığım vardır.tarif etmek gerekirse; 2 arada 1 derede kalmanın vücut bulmuş hali diyebilirim. Ne demişler "gözler kendilerine, kulaklar başkalarına inanırlar"
irade yoksunu olup olmadığının sınavı.
kimsenin arkasından atılıp tutulması gerektiğini gösteren olaydır. (bkz: büyük lokma ye büyük laf konuşma)
an itibarıyla marmaris merkez bankamatikler arkasında bekleşmekte olan antepli kızlardan esmer olanına karşı hissettiğim his. olası birinci turdan sonra aşk maşk kalmayacaktır eminim.
aşkın masumiyeti oruspuyu bile kabullendirir.
birine orospu demenin çok kolay olduğu düşünülünce gayet normaldir. hatta öyle ki emin ol her kız için birileri türkiye şartlarında orospu demiştir. çünkü mantık aynıdır benim değilse orospudur. mini etek giyiyorsa orospudur. erkek arkadaşları varsa orospudur. o kadar kolay ki. o yüzden çok üzerinde durmamak lazım. ama gerçekten öyle bile olsa insan kolay aşık olmuyor olduğunu da ne olursa olsun bırakmamalı.
orospu olması sadık olamayacağı anlamına gelmez. birçok orospu, bir çok insandan daha sadık ve vefalı olabilir.

(bkz: insan)
eski sevgilinin, sizden sonra okkalı bir orospuya dönüşmesi, ve sizin hala onu seviyor olduğunuz gerçeğinden daha hallicedir.
(bkz: bir erkeğin sex günlüğü)
normal bir kıza aşık olmaktan farklı olmayan durumdur.
gönül ota da konar boka da atasözünün güzel bir örneğidir.
(bkz: stoya)

itiraf edin lan. *
saf erkekğin harcıdır.
o kıza orospu diyen orospu çocuğu insanlarla arkadaş olmaktan daha iyidir.
kalp ve söylentiler arasında gidip gidip gelmektir, kalbin yada söylentilerin galip geleceğini bile bile
Karşılıklıysa eğer çoğu şeye göğüs gerecek cesaretin olması gerekir yoksa her 2 tarafta üzülecektir. Fakat tek taraflıysa en acısı da bu olacaktır herhalde. Onun başkasıyla yatma haberlerini duydukça hele ki bu kız arkadaş çevrende ve kendi anlatıyorsa krize girme olasıdır.
vardır ve mevcuttur. hatta ve hatta pavyonda çalışan orospuya para yetiştirmek için bütün sermayesini sallayan adam bile vardır. kadın adama "seni ben de çok seviyorum ama burada da çalışmak zorundayım" demiş, adam da "ahhh canııııımmm" demiş. ben biliyorum böyle birisini.

hayat bu, neler oluyor neler.
lisedeyken başıma gelen sonra eniştemin şirketinin çaycısına kaçtığını öğrenince kendime getiren durumdur.
*
her kızı oruspu olarak gören zihniyetin yaptığı oruspuluk.
kişinin sosyal çevresine ''siker geçerim aga'' tarzı yalanlar söyleyebileceği durumdur.
sevişme sahnelerini an be an anlatıp, daha sonra o kızla evlenmek üzere olmaktan daha kötü olamaz.

not: ben değil bi arkadaşım.
pezevkliği aşikar bir erkeğe aşık olabilmek kadar doğal olandır. Zaten yok şöyle, yok böyle diye seçilmez aşık olunacak insan.
aşktır.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/orospu/