bugün

Hakka geçmek istemeyen insandır.

Olabilir. Niye olmasın.
1 paket sigaraya 14 tl vermek yerine oyun satın almayı tercih eden emeğe saygılı insandır.
hayatimda sadece tarkan ın ölürüm sana albümünü orjinal aldım . ondan sonra hayatıma giren herşey korsan.
Keşşşşke benim olsa. (Simego gülüşü).
diablo 3 ü almıştım zamanında.
1- Steam Hesabı aç
2- istek listesi oluştur
3- indirimi bekle al gidip 120 lira verme 5 ay bekle 40-50 liraya al.
çürümüştür lan o cd'ler.
iyi bir oyun bilgisayarını 3000 hatta 4000 tl den aşağı toplayamayacağınız için oyuna 150 lira vermek koymasa gerek.

kendi açımdan bir tek football manager oynadığımdan yılda 60 70 lira vermek dokunmuyor.
gta5 in mağaza fiyatı 239 tl , steamda 179 tl , orjinal kodu 150tl , bune yahu ,çakma sı 35 tl online yok , yama yok puff.
Çoklu oyuncu olarak oynayabilecek,

FPS kaybı minimumda olacak,

Oyunu hep güncel kalacak,

Oyunu torununa bile bırakabilecek,

istediği zaman teknik destek alabilecek bir insandır. Ek olarak ottan boktan sebeple oyunu hata verip kansere neden olmaz.
(bkz: orijinal)
Haramdan kaçtığı iddia edilir enteresandır halbuki boş işlerle uğraşmak onlara para harcamakta haramdır yanlış anlaşılmasın kendimide içinde tutarak söyledim.
Steam indirimlerini takip ederseniz yada diğer siteleri(g2a,kinguin vb..) uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
Playstation 4 oynayan insandır. ayrıca online oynamak için almak zorundasın. oyuna verdiğin para yanında online oynamak için psn plusa da yıllık ödeme yapıyorsun. gram pişman değilim.
multiplayer oynayacaksan alacaksın zaten. kaldı ki steamde her hafta bir dünya indirimler oluyor, açgözlülüğün anlamı yok.
dinine tam bağlı değildir, bağlı olsa parasını verip de oyun almaz zaten.
korsan oyun kullananlar yüzünden pahalı oyun alan insandır... herkes orjinal oyun alsa oyunların fiyatlarının makul seviyeye ineceğini, yapımcıların türkçe desteği sunacağını, geliştiricilerin bizlerin de taleplerini dikkate alacağını bilir...
Haramdan çok korkuyordur. Parası da çoktur.
Indirim kollayan adamdır.net
oyunlardan tam kapsamıyla yararlanan insan. ancak bir oyuna 200 tl vermek de asalaklık amk.
malin onde gidenidir. oyun ciktiktan neredeyse dakikalar sonra malum ortamlara dusmus oluyor zaten. ancak bazi embesiller oyuna para vermeyi mantikli goruyor. allah akil fikir versin. siz bu kafayla daha cok yolunursunuz.
parası bol falan değildir. sadece akıllıdır.

oyun dediğin multiplayer oynanır. singleplayer için ise crack falan uğraşılmaz.

takip et steam indirimini, psn indirimini, yapıştır anasını satayım çok mu zor.

her gün sigaraya para veren adamlar kalkmış orjinal oyun alanlara enayi diyor ya. gel de çıldırma.
en saf duyguların insanıdır, emeğin karşılığını verir. steam hesabım yaklaşık 1000 dolar değerinde. bu kendimi kısıtladığım durum birde. yoksa daha neler neler almak istiyorum.
oyun konsolum olmadan önce enayi lan bu insanlar derdim. işte daha sonra kendimi kasiyerin karşısında oyunun parasını verirken buldum. neyse girmeyelim bu konulara. pc için tartışılır ama konsol için mecburen para vermelisin.
5 liraya alınabilen bi şeye fazla para veripde karizma yapmaya çalışmaktır.