bugün

öncelikle emeğe saygılı, paraya kıyan insandır.
(bkz: olsa da alsak)
parası bol olup nereye harcayacağını şaşırmış insandır.
höhlüktür. 199 tl lere vurmuştur oyunlar. tabiki kimsenin enayi demeye zerre hakkı yoktur. adam zengindir.

(bkz: züğürdün çenesini yorucu aktiviteler)
henüz torrent olayını keşfetmemiş kişidir.
Emege saygisi olan insandir. Ayrica para konusunda da sıkıntısı yok demektir.
ingilizce öğrenmiyorsan asıl senin ayıbın. 200 lira 1 oyuna vereceğime gider ingilizce kursunun 2 aylık parasını veririm. üzerine bir starbucksa gider kahve içerim.
tanım: parası bol olan insan
para var huzur var insanıdır benimdir.
parası olan insandır. bedava alıp oynamaktansa para vermeyi tercih eder.
salak mıdır peki; en kalitelisinden hemde.
battlefield 3 premerium pack aldığında bana haber veresi insandır. Çok merak ediyom la online nasıl oluyor diye. Rütbe felan alıyorsun. bunlar güzel şeyler.
Olsa da oynasak.
ben değilim. bir oyuna 199 tl veremem lan ben. mesela şu an cebimde 1 tl 75 kuruş var. ühü.
allah onlardan razı olsun. sayelerinde football manager a sonunda resmi dil olarak türkçe de eklenmiş. he bir de*
zengindir.
liseden mezun olmuştur.
Aldigi oyunun crack- cikmamistir. (bkz: football manager 2013) allah belani versin skidrow.

Saniyeler sonra gelen edit: benim gibi korsan oyuna bile para vermeyen bi' adama bile orijinal oyun aldirdin ya skidrow tekrar sana belalarimi sunuyorum.
kat.ph sitesine girmelidir.
Durumu zengin değilse bile orta hallidir ve en önemlisi emeğe saygı gösteren kişidir .
mecburdur ya da orijinal oyun almayanlar yüzünden oyunların Türkçe çıkmadığını düşünür. Sonuçta at alabileceği paraya oyun alır.
fahiş fiyatlara domalan insandır. almayın amk tepkinizi gösterin.
korsan da almasın arkadaş gitsin indirsin internetten zor mu geliyor ? dedirten başlık.
Emeğe saygı veren falan değildir. Parası olandır açık ve net.
parası bol bu yüzden duyarlı ve emeğe saygı gösterebilen insandır.
steam'den alıyorsa gayet mantıklı insandır.
Muhtemelen öteki tarafa giderken daha huzurludur.
steam takılan insandır.
bazı oyunların orjinal dışında oynanmadığını bilen insandır.
mecburdur.
ya da steamda arşiv yapıyordur. torunlarına verecektir.
mutlu insandir, kafasi rahattir.
not:kendimden biliyorum.