bugün

kulağa sivri cisim sokmak...
Bir marangozhanede çalışan işçiler iş çıkışı üzerlerindeki talaşları kompresör ile temizlemektedirler. Bu arada arkadaşına yardımcı olan isçi Ali, şaka olsun
diye, Burhan'ın neticesine dogru hava tutar. Buna içerleyen Burhan, Öyle şaka olmaz böyle olur diyerek hava tabancasini alır ve Ali'nin makatına sokar.Bağırsakları patlayan Ali hastane yolunda Hakk-ın rahmetine kavuşur.
(istanbul, Ayazağa Sanayi Sitesi)
tam oturulacakken sandalyeyi çekmek...
göte parmak atmak ve bunun şaka olduğunu sanmak..
http://www.thuglove.org/stuffz/saka.jpg
çayın kariştirdiktan sonra sıcak çay kaşiğini çıkartip, elemanın çıplak koluna deydirmek.
denize girilirken ıslatmak...
karşıdan gelen adama ağzından öpme efekti çıkartarak * penisine vuracakmış hissi vermek.bunun daha hayvan versiyonu için;
(bkz: karda koşan adama el şakası yapmak)
alta almak suretiyle üste çullanmak..

(bkz: altta kalanın canı çıksın)
bugün cuma enseyi kapa diyerek enseye osmanlı tokadı aşketmek
arkadaşının oturacağı yere silgi, kalem, endüvi*, yumurta vs. vs. koymak.
(bkz: #805713) bu entry'ye ekleme + düzeltme

Ufuk Kilerci; mahkemede verdiği ifadede "o da bana yapmıştı" der.. değişik zevklerin adamlarıymış vesselam. milliyet gazetesinden kestiğim küpür hala arşivimdedir. yalnız olay istanbul'da değil izmir'de gerçekleşmiştir.
haber aşağıdadır.

Bu nasıl şaka?
Arkadaşının makatına kompresör sokarak komaya girmesine neden olan Ufuk Kilerci kendini savundu: "Bu sadece şakaydı. O da bana yapmıştı"

izmir'de akıllara durgunluk veren "şaka", bir marangozun komaya girmesine yol açtı.
Sarnıç Fatih Mahallesi 142. sokakta bulunan Bedri Serter'e ait mobilya imalathanesinde çalışan Ufuk Kilerci (31), iş arkadaşı R.Ö.'nün (41) makatına kompresörle hava verdi; daha sonra da olay yerinden ayrıldı.

Her yeri şişti
Ardından R.Ö. fenalaştı. Yüzü ve gözü şişen R.Ö. Bozyaka SSK Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyat edildi. Yaklaşık 4 saat süren operasyondan sonra Yoğun Bakım Servisi'ne kaldırılan işçinin hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi
Olaydan sonra kaçtığı ileri sürülen Ufuk Kilerci ise evinde yakalandı. Kilerci polisteki ilk ifadesinde şunları söyledi:
"Mobilya imalathanesinde çalıştığımızdan üstümüz talaş tozuyla kaplanıyordu. Kompresörle birbirimizi temizliyorduk. Aynı şakayı arkadaşım bana yapmıştı. Ben de aynı şekilde şaka yaptım. Arkadaşımın ciddi şekilde rahatsızlandığını bilmiyordum. Benim yaptığıma eşek şakası denir."

http://www.milliyet.com.t...1/02/23/yasam/yas03a.html
uçaktan aşşağıya itmek*
-şurana en dökmüşün, -bakayım - çaaat (buruna doğru aşşağıdan yukarı doğru hareket)
labaratuvarda kişinin üstüne siyanürlü bir asidi dökmek (başıma geldi)
-osman abi baban ölmüş!!
gibi.
kartopunun içine taş koymak.
Denizde yüzen arkadaşının sırtına deniz anası atmak
trafikte gördüğü arkadaşının arabasına 180 le vurup iki arabayıda hurdalık edip yaralandıktan sonra arabadan çıkıp kahkahalarla gülmek..
elma şekerinin içine jilet koymak.
kola veya benzeri içen arkadaşının şişesine alttan vurarak dişlerin bir kaçını yere dökmek..
denize konmuş olan dubada(ya da sal, nasıl derseniz) herkesin birbirini atması... atınca sevinmek...
tutmasaydım düşüyodun *
-tuttt masaydım gidiyodun
-başka bir yerimi tutsaydın sen gidiyodun be abi..
yurtta tuvalete girmiş biri içerde tuveletini yaparken,yukardan fotoğraf makinasıyla resmini çekmek
''Altta kalanın canı çıksın'' ama genelde poku çıkar. Canı çıkan da olmuştur.
güncel Önemli Başlıklar