bugün

saygılar..

partnerinize oral muamele yaptıgınız esnada agza gelen kıl tanesidir efenim.

cinsellik hepimiz için olmazsa olmaz bir eylemdir. sevişmeyen toplum üreyemez, çoğalamaz. tabi bu eylem yalnızca üremek maksatlı da yapılamaz. işe birazcık ihtiras, azıcık fantazi biraz da tarçın eklenmeli ki daha da çekici gelebilsin. ben ne anlatacaktım nereye geldik mnıskm!

neyse gecen gene sevişiyorum, deli gibi kuralsız. hatun beni ben hatunu yalıyoruz soluksuz şekilde. hatun biraz tüylü kalmış, '' ay şekerim çok ani oldu kendime bakamadım'' diye sorununu da dile getirmişti. benim için sorun değildir takılmam böyle şeylere. ha tüylü, ha tüysüz! neyse hatun benim işimi bitirdikten sonra sıra bana gelince yumuldum ama nasıl öyle böyle değil, katliam gibi, havaya atılan havai fişeklerin yarattıgı hengame gibi. hatun tüylü demiştim ya hop ağza bir kıl tanesi yapıştı. klasiktir olur böyle şeyler diyerekten agzımdan almaya calıstım yok lan yapıştı damaga. 2 dil hareketi ile kurtarmaya calıstım yapıstıgı yerden yok banamısın demiyo şerefsiz. neyse orgazm sonrası kalktım su içtim yuttum kılı da suyla beraber. umarım içimde bir yerlerde dönmez. ama hatun fenaydı haa..
(bkz: kar tanesi)
kıl tanesini çağıran kişi söylemi... *

edit: düzeltmiş.
(bkz: fantazi)
göt kılıdır o.

Daha beter tabi.
hüloooooğ'dur o.
saygılar..

(bkz: kasık kılı)