1. 1.
  çinlilerin ürettiği dünyanın ilk 1080p görüntü kalitesine sahip olan akıllı telefonunu olarak biliniyor.

  5 inçlik ekranında inç başına tam 441 piksel bulunuyor.

  Oppo Find 5 akıllı telefonun henüz fiyatı ve çıkış tarihi belli değil ancak herkesin merakla beklediği bu telefon dünyanın en iyi telefonu olacak diye düşünülüyor..
  ... magara beyefendisi
 2. 2.
  biz işte apple iphone 5 için bu özellikleri bekliyorduk ya da galaxy s4 için. ama çin malı diye kötü bir gözle baktığımız üreticiler beklenenlere karşılık verecek bir adım attılar. ve emin olun fiyatı da artı olarak hiçbir işe yaramayan iphone'den ucuz olacaktır. bilinçli kullanıcı sayısı gün geçtikçe azalıyor. adam sadece ayfonu var desinler diye ayfon alıyor ama nerdee? sadece arama yapıp kısa mesaj atıyor. adroid telefonlar için de geçerli bu. o akıllı telefonları hakkını vererek kullanabilecekler alsın lütfen parası olan değil.

  şöyle bir örnek vereyim ve bir telmihte bulanayım, şimdi iphone 5 den uçmasını saydam olmasını falan bekliyorduk ama ne oldu ne değişti hiçbir şey! yenileyip yenileyip önümüze sürüyorlar şu tabir tam olarak anlatıyor; "oklavayla açmışlar..." neyse ayfonu yermek istemiyorum sadece bir hatırlatma. android ise samsung dışında nedense uçuk kaçık belirmiyordu. galaxy serisi başlı başına bir devrim gibi gözüküyordu işte bu yüzden fiyatlar dışında uçuk olan bir şey olmuyordu. alın size fark bu telefon türkiye'ye gelsin ilk ben alırım. gerçekten iyi bir telefon... 4 çekirdek 1.5ghz işlemci 2gb ram 12mp kamera 441ppi android jelly bean(4.1)... düşünmek fazla düşünüyorum varım! teknoloji nerelere geliyor. 3 yıl sonrasını düşünemiyorum...
  ... kafabimillon