bugün

kendisinin bir kız çocuğu olmuştur. Allah analı babalı büyütsün diyoruz.

not: çocuğun şimdiden ekonomi derslerini dinlediğinden emin olabilirsiniz, günümüz Türkçesinden daha çok latince öğreneceği kesin.

(bkz: magnum opus)
Makü'de en çok sevilen hocalardan biridir. Dersleri zevkli ve genellikle tamamıyla dolu sınıfla geçen bir eğitmendir. Açık ve net, Onur Sungur diye yazılır; adam diye okunur.

Web sayfasındaki kendisini şöyle tanıtmıştır:

--spoiler--

17 Mayıs 1983'te izmir Karşıyaka'da doğdum. ilk ve ortaöğretimi Karşıyaka Metin Aşıkoğlu ilköğretim Okulu'nda, liseyi Çiğli Teğmen Ali Rıza Akıncı Lisesi'nde tamamladım. 2000 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi iiBF iktisat Bölümünde üniversite eğitimine başladım.

2004 yılında iktisat bölümü birincisi, Fakülte ikincisi olarak mezun oldum. Aynı yıl Sosyal Bilimler Ensitüsü iktisat Anabilim dalında yüksek lisans eğitimine ve Araştırma Görevlisi olarak akademik kariyerime başladım. 2007 yılında master tezimi tamamlayarak iktisat Bilim Uzmanı unvanını kazandım.

Yüksek lisansı takiben, 2007 yılında Doktora eğitimine başladım. 2 yıl süren ders dönemi ardından, 2009 yılında tezimi hazırlamaya başladım. 20 aylık bir çalışmanın ardından 2011 yılı Kasım ayında 353 sayfalık doktora tezimi tamamlayarak Doktor unvanını kazandım.

Süleyman Demirel Üniversitesi'ndeki 8 yıllık akademik kariyerimin ardından, 2012 yılı Eylül ayında Mehmet Akif Ersoy üniversitesi iiBF iktisat Bölümü'nde iktisat Politikası Anabilim Dalında Yardımcı Doçent olarak göreve başladım.

Akademik kariyerim süresince istanbul, izmir, Kütahya, Isparta, Kırıkkale ve Malatya'da çeşitli konferanslara konuşmacı olarak katıldım. Yurtiçi ve yurtdışı çok sayıda akademik çalışmam bulunmaktadır.

Boş zamanlarımda model araba koleksiyonumla ilgileniyorum.

Evliyim, bir çocuğum var.

--spoiler--

Tanıdığım en iyi iktisatçı. Aynı zamanda genel kültür bilgisi oldukça yüksek olan bir eğitmendir.

Web sayfası: http://onur-sungur.com/

Düzenleme: Saygılar hocam.