bugün

on numara nesildir kendileri. "onlardan" biri olduğum için söylemiyorum fakat zamanla herkes farkedecek ki sözlüğün havası değişecek. insanlar birbirlerine saygıyla hürmet edecek. "onlar'ın"gelmesiyle bu sözlük, dünya sözlük tarihindeki hakettiği yere ulaşacak. istanbulun trafik sorunu çözülecek,saçlardaki kepek sorunu hallolacak. güneş bile sabahları bir başka doğacak. aşıklar birbirine kavuşacak. "onlar" geldiler...değişim başladı...durdurulamaz süreç başladı...artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak...
(bkz: tanısan seversin)
Devreciliğin askeriye, çevikkuvvet birimleri dışında sözlüklerde'de olduğunu gösteren; üyesi olduğum topluluk.
aralarına bu gece itibariyle katıldığım nesildir.
an itibariyle 4 kişilik okey masasında 5. olan yancı nesildir. bir sonraki nesille birlikte, yavaş yavaş okeye 4. olursunuz. *
dahil olmuş bulunduğum nesil.
Uludağ sözlükte '10' numaralı formayı giyen, 10. nesil yazardır; Hayırlı olsundur.
en çok bize soru soracaksınız.
(bkz: ben saksı değilim).
nesil silsilesinin ıstırabını çekecek olan yazar topluluğudur. 31.03.2013, saat 21.03 itibariyle 9. nesil yazarlarımızın yükünü hafifletmek ve kimilerine göre sözlüğü kirletmek, kimilerine göre ise karizmatik bir nesil sayısına sahip olmanın yanında "esaslı yazar" tanımına uymak için aralarında bulunduğum jenerasyondur. geldik, görüyoruz, yeneceğiz.
sözlüğün 10 numarasıdır.

(bkz: ben)
an itibariyle (bkz: keşke doğmasaydın) (bkz: döl israfı) dediğim yazarlardır. bu kadar mı sıçılır entrylerde aklım almıyor.
sözlükte nasıl yazılacağını biliyorsa bahtsızdır zira sözlük jargonunu bilmeyen diğer onuncu nesiller arasında kaybolma ihtimali vardır. istisna olabilme ihtimaline karşın sayılmaz çünkü genele hitap etmiyordur. genellemeler arasında kaybolur gider.
(bkz: böyle puş gibi ibne gibi bir şey)
bende onuncu nesil yazar oldum hayırlı ugurlu olsun.
genelde nesil ayrımı yapmam ama bu sözlüğün yavruları olan bu nesil en çok sağcı ve sözde dindar yavrucaklardır. sürekli bir yere bok atarlar. kardeş kardeş takılmak varken çoğu aynı.

(bkz: yazma olum)
Üyesi olduğum nesildir.

Ben okuyorum ve yorumluyorum. hoşuma giderse artılarım. Gitmezse eksi vermem.

En azından ben böyleyim. Yanlış onuncu nesiller tanımışsın sen.
umarım bir kaç zaman sonra benimde aralarında bulunacağım, ayrıca neden bu kadar ezildiğini, hor görüldüğünü anlayamadığım grup.
topa tutulmaktadırlar. ama sözlüğün kanunu bu azizim geçen sene de dokuzuncu nesiller zülum gördü. sizde onbirincileri taşlarsınız bu böyle sürüp gider üzmeyin kendinizi.
nedendir anlamam yeni gelenlerin hiç sevilmediği ya da var olan bir arkadaşlık içinde yeni arkadaşlıklara sıcak bakılmayan bir kültüre sahibiz. çok yakın arkadaşlarımızla o kadar yakın olmamızın sebebi belki lisede tesadüfen aynı sınıfa düşmeniz sınıftaki arkadaşla can ciğer olurken karşı sınıfa hep nefretle bakmamız hiçbir şekilde yeni arkadaşlıklar kurmama düşüncesiyle aynı sebeptir 9. nesil olup 10. nesli ötelemek. bildiğin random bir hayata sahipken, kendi kaderimizin çok az kısmına müdahale edebiliyorken, olmaması gereken bir tavır bence 10'ları ötelemek. velhasıl kelam 10'lar iyidir iyi.
bizim nesilden bahsedilmiş.
troll diye tabir ettiğimiz mikroplar genelde bu nesilden çıkar. *
yarısı bir halttan habersiz.
çoğunlu boş olan nesil. evet.
başlığı gördükÇe onbirinci neslin hala gelmediğini anladığım durum.
yeni yazarlığa başlayanlar genelde en çok yazılarına özen gösteren, entry yada başlık girerken en çok düşünce sarf eden yazarlardır. bu sarfiyatın değmediğini görünce çoğu ya yazarlığı bırakır yada saçma sapan yazarlara asimile olur çok az bir kısmı bu yolda heyecanını devam ettirerek bir şeyler yapmaya devam eder.