bugün

abazanlığına ve adaletine soktuğumun dünyasında sadece göt, bacak, meme üçlüsünü kameradan gösterip ayda 800.000 sterlin yani 10 milyon liraya yakın para kazanabilmektir.
bu parayı kazanan Megan Barton-Hanson açıklamasında 'OnlyFans'la çok gurur duyuyorum. Seks endüstrisinde birlikte çalıştığım kızların ne kadarının web kamerası üzerinden para kazandığını biliyordum, bu yüzden “Neden olmasın?” diye düşündüm. Ne kadar iyi yaptığıma inanamıyorum" dedi.

https://www.mynet.com/meg...-ev-aldi-357518-mymagazin
bu zamana kadar kazanana kazandı. onlyfans artık +18 içerikleri yayınlamayacağını açıkladı. daha da bu yolla para kazanma yok yani.
kaşları benden kalın ve siyah olan bu kadını kim izliyor arkadaş. seks, kötü bir şey ama bu kadarına da yani pes diyorum artık.
bu ülkede herkes geçim savaşı veriyor,babanız onurlu bir yaşam için sabah erkenden kalkıp akşama kadar çalışıyor,napsın o da onlyfans açıp kendisini mi becertsin?

kimse kusura bakmasın kadın ya da erkek fark etmeksizin onlyfans kullanan kişi kullanılıp bir köşeye atılmayı hak eder. daha fazlasını asla değil.
güncel Önemli Başlıklar