bugün

Bizi öyle bir yaptı ki,bir erkek olarak çocuk bekliyorum sgk'dan.
Bir ara da maliye ugrayıp bir iki tıklarım dedi, hayır diyemedim.

edit imla kurallarına uyma.
soma'da hepimizin apaçık gördüğü gerçektir.

chp milletvekili özgür özel katliamın olacağını önceden söyledi, akp yapmaya devam etti...
Trakya üniversitesinin araştırma hastanesinde alçı kalmadığı için 4 saat boyunca kırık ayakla bekledik. Ak partiye teşekkürler bunlar unutulmayacak.
yüz kere anlattık geri zekalılara, başka ülkelerde maden kazası diye birşey yok, kaza olsa bile 50 yıldır kimse ölmüyor. ama onlar yine yaptı yapacağını.

bir slogan.

http://galeri.uludagsozlu...ur-ak-parti-yapar-772648/
Ak Parti ergen kollari tarafından bulunan slogan.
2015 ak parti seçim sloganıdır, en bilindik.
it ürür kervan yürür'ün ayıp olmasın diye kibarlaştırılmış hali.
Vergilere bak bakim bi
benzin 5 lira
patates 5 lira
amk yaptigi isin.
Evet anca yol yapar başka bi sikim yapmaz yapamaz.
onlar konuşur, oysa akepe amımıza bile kor.
kendi silahını, helikopterini, tankını, uçağını yapar.
nükleer santralini, köprüsünü yapar.
havaalanını yapar. her yıl atanma kontenjanlarını arttırır, krizi bitirir, ülkenin refahını yükseltir. her yere okul yapar, o okullara akıllı tahta yapar, üniversite yapar.

daha 1000 tane şey yapar, yapar da yapar.

onlar konuşur, "anca yol yapar başka bir sikim yapamaz..." derler. şunların %1 ini bile kendileri yapmaz, yapamaz. yol diye küçümser... "lan o zaman o yolu, o karadenizi doğu anadoluya bağlayan tüneli sen ne sikim yemeye 90 senedir yapmadın? neredeydin mal beyanı?" diye sorarsın... "sen niye ilk yerli casus uçağı, tankı, tüfeği yapmadında gittin imf ile el sıkıştın, imf den kurtaran hükümeti eleştiriyorsun?" dersin... o hala konuşur.

`onlar konuşur
ak parti yapar.`
Onlar konuşur ak Parti çalar olsa daha doğru olurdu.
Onlar en fazla konuşur akepe götümüze sokar.
http://hizliresim.com/a5XPmQ
onlar vaad eder, akp ancak itiraz eder.
onlar konuşur ak parti çalar...
Dil sürçmesi ile oluşmuş bir slogan. Aslı şöyle olmalı,

Onlar konuşur, AKP satar.
Her yerde karşınıza çıkabilecek bıktıran yazı.. ya abi zaten yapacaksın bu nasıl bi slogan.. tek başına iktidarsın , onlar konuşacak sen yapacaksın zaten..
evet. onlar konuşmuş ak parti yapmış. da ne yapmış?

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
bu reklamlardan birine göre kendi tankımızı, helikopterimizi, savaş gemimizi yapıyormuşuz ak partiyle beraber. bu hangi 'paralel' evren acaba?
Muhalefet hiç bir şey becerememesine rağmen hala seçmenleri rahatlıkla savunabiliyor. Ülke de bu kadar işsiz var mıydı ya bilmiyorum ben ? Kardeşim Ak Partinin yaptığı projelere bir baksana. Bir ak parti belediyesinin yaptıklarına bak bir kendi belediyenin. Tek yaptığınız eleştirmek bunu da kabullenmeniz gerek
(bkz: milletce alkışlıyoruz)
dahiyane slogan.

konuşan yok zaten, ülkeyi getirdiğiniz durumu görüp (bkz: milletçe alkışlıyoruz)
toplu tecavüzlerde akp'lilerin yaptıklarıdır.
şekil a'da da görüldüğü üzere sözlük yazarları lak lak yaparken ak parti 2023 hedefine yürüyor.