bugün

insanı sinirlendirebilen bir eylemdir.
"tüh len" diyerek telefonu baş hizasından arka tarafa doğru hızlıca fırlatmak suretiyle yere düşürmekle sonuçlanan eylem. *
operatörler kasıtlı yapar bunu. telefonun başına bir iş gelir belki diye.
avea'da sürekli olan durumdur bu.
eğer tribun üyesiyseniz, bunun bir de ligtv versiyonu vardır ki, olay artık ligtv mesajı beklerken önemli bir mesaj gelmesi halini alır bir süre sonra.
beklenen mesaj kavga ettiğiniz sevgilinizden bekleniyorsa eğer ve gelen mesaj da avea dan geliyorsa... oy oy oy...
zemini en sağlam küfürlerin edildiği andır.
siz sevgilinizi beklerken kapıyı pazarlamacının çalması gibi bir durum.
kafayı yemek değiminin layiğiyle yerine geldiği durumdur.
mesaj: seni ilk gördüğüm andan beri çok hoşlanıyorum.. biliyorum sen beni hep arkadaşın olarak gördün.. ama ben duygularımı kontrol edemedim.. belki suç bende ama ne yapabilirim ki?

saniyeler..saniyeler..saniyeler..dakikalar..

1 mesaj alındı

içses: allah ım ne olur allah ım aşığım sen de biliyosun iyi bişey olsun şu mesaj..

oku

gönderen: avea500

hey patlican genci! patlamaya hazır mısın? (anana patlıyım avea) bilmem nerden bilmem ne kadarlık alışveriş yap hede hödö..

böyle bir durumdur işte. ha şimdi mesajı sorarsınız bi de akıbeti ne oldu diye hemen cevaplıyım. öyle bi mesaj olmadı. olmasın da. sen insan mısın ki arkadaş ayağı ile yaklaşıp göt ayağı oluyorsun.

baya bi alakalı, belki de alakasız:

(bkz: limon suyu)
zaten bizi bunlardan başka kimse aramıyo ki diye insanı karamsarlığa sürükleyen olay.
hemen sonrasında küfür basılır tabi. yani boş yere günaha girme durumudur.
beni operatorden baskası hatırlamıyor denilecek durumdur.
hele telefon elinizde uyuyorsanız, operatöre fazlasıyla kızarsınız.
mesajının içeriğinin küfürlü bir cover olarak tekrar tekrar söylenmesine sebebiyet verir.
hele ki bu mesajı sevgilinizden bekliyorsanız ve o anda önemli bir konuda tartışma halindeyseniz araya giren operatör mesajı küfür eşiğinizi bir anda zirveye çıkartır.
önemli bir mesaj beklemeyenler için sıkıcı, pek bir esprisi olmayan durumdur.
kontörün bitmek üzere olduğunu hatırlatan mesajın insanı şekilden şekile sokmasıdır.
koduğumun operatörü gecenin 2sinde nerden aklına geldim sevgilim bile bu saatte sallamıyo laaaaan beni * tepkisini verdirir.
biraz şizofrenlik varsa, duygulandım lan koskoca şebeke beni düşünüyo... kanısına da varabilirsiniz.
Genelde hoşlanılan kişiyle mesajlaşma sırasında vuku bulan hadise.